6,3 325 tys. ocen
6,3 10 1 324926
5,6 61 krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

"Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole,
bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy i pewnego dnia jeden pocałunek
zmienia wszystko. "Ona" zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna, przebiegła.
Wprowadza go do "Sali samobójców", miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w
pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu
najcenniejsze…"


mógłby mnie ktoś uświadomić kto jest autorem tej "zajawki" podanej wszędzie w mediach
?? bo chyba nie reżyser ?

przez ten opis o mało a bym nawet nie spojrzała na ten film !

ocenił(a) film na 10
Allicja888

"Specjaliści" od PR'u, reklamy i marketingu, może po części producent :)
Trzeba było jakoś ludzi zaintrygować, zaciekawić, ale im to nie wyszło.
Na szczęście nie patrzyłam na opis, bo kierując się nim i niektórymi wypowiedziami, straciłabym jedne z najlepszych 2 godzin w życiu ;)

ocenił(a) film na 10
kasia86_filmweb

no a mi właśnie na początku wpadła w ręce ta karteczka z kina i sobie myślałam : o jezu kto takie głupie filmy nagrywa ?
Jednakże potem zobaczyłam zwiastun i jednak się wybrałam.
Tylu błędów nie widziałam jeszcze w żadnej zapowiedzi !

1. Dominik to zwyczajny chłopak - no nie bardzo bo był nadwrażliwy , bardzo nerwowy a wręcz histeryczny . Nie był zwyczajny , nudny , był bardzo ciekawy , nie każdy chłopak fascynuje się poezją - a właśnie tym zaintrygowała go Sylvia - bo nikt z reala się takimi romantycznymi ideałami nie zajmował. Napewno nie był standardowym nastolatkiem
2.Ma wielu znajomych - hmm gdzie ? Ci ze szkoły ? Nawet go za bardzo nie lubili, a on stał ciągle z boku. Poza swoją klasą też najwyraźniej nikogo nie miał bo nikt do niego nie zadzwonił , nie spytał co u niego.
3.najładniejszą dziewczynę w szkole - karolina nie była jego dziewczyną tylko koleżanką z klasy która zaprosiła go na studniówkę
4. bogatych rodziców - zgadza sie
5. pieniądze na ciuchy - a kupował te ciuchy sam ? nawet sobie garnituru nie wybrał tylko mamuśka mu uszyła i wilkim problemem było mu przyjechać po niego do firmy matki - to już widze jak chodzi po galerii i wybiera ubrania
6. gadżety - laptop i mp3 to gadżety ? - to chyba wyposażenie większości młodych ludzi.
7.pocałunek niczego nie zmienił - tylko judo
reszta w miare się zgadza.