PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818017}
6,9 103 476
ocen
6,9 10 1 103476
6,9 49
ocen krytyków
Sala samobójców. Hejter
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter

Takie firmy na pewno istnieją. Jak się do nich dostać? Praca w postaci niszczenia karier pseudogwiazdek z YouTube byłaby spełnieniem moich marzeń. Kiedy widzę, jak pokazują swoje cudowne, nowobogackie życie, to mnie krew zalewa. Torebka za 20 000 zł, najnowszy Mercedes. Inni ludzie ciężko harują za 2000 zł miesięcznie i swoją pracą pomagają innym. Te firmy przywracają w życiu sprawiedliwość . To są wręcz ręce Boga na świecie.

SurowyKrytykRomek

Esencja polactwa w jednym wpisie xD szkoda, że tacy jak ty często nie dostrzegają, że zdjęcia na instagramie to tylko wybrane momenty z życia celebrytów. Przykładowo o Danie Bilzerianie wszyscy rozmawiają w kontekście jakim to kobieciarzem nie jest a za kurtyną nieuczciwy wobec współpracowników bankrut. W przyrodzie nic nie ginie i los upomina się o największe osiągnięcia jeśli są okupione trupami. Jeśli któraś z gwiazdeczek, którym życiorysu tak zazdrościsz zasługuje na swoje sukcesy to niech tak pozostanie natomiast w przeciwnym wypadku ugryzie ją ząb czasu i buddyści po raz kolejny udowodnią swoją rację o karmie.

Jeśli natomiast masz na myśli nie tylko internetowe gwiazdy ale też dorobkiewiczów, którzy np. kiedyś nie mieli a teraz mają to nie widzę powodu by im złożeczyć i tym bardziej sabotować styl życia.

ocenił(a) film na 9
Jamraj_Pasiasty

Masz rację. Ja po prostu nie jestem w stanie zrozumieć, jak ktoś może chwalić się bogactwem i na tym zarabiać. To jest strasznie niesprawiedliwe. Komunistą nie jestem, lecz są gdzieś granice. Jedni harują za marne grosze, inni nagrywają jak kupują torebki i mają hajs za te wyświetlenia.

ocenił(a) film na 10
SurowyKrytykRomek

No po prostu mieli szczęście.
Przeciez Tobie nikt nie zabraniał zakładać konta na Youtube i ogarnąć Sobie sponsora. Niech Ci ludzie robią co chcą jeśli nikogo nie krzywdzą.

I odpowiadając Ci na drugą część: nikt nie mówił, ze życie i znalezienie zarobku jest sprawiedliwe. Nigdy nie będzie, to życie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones