PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740338}
4,6 97
ocen
4,6 10 1 97
Salt and Fire
powrót do forum filmu Salt and Fire

Nie wiem jaki cel przyświecał producentom tego "dzieła", ale najwyraźniej był to jakiś zamierzony eksperyment filmowy, mający na celu oddać ducha Albańskiego kina klasy B lat 80-dzisiątych.... Jakbym nie zobaczył wcześniej nazwiska reżysera, pomyślałbym, że ten film jest jakąś pracą zaliczeniową studenta szkoły filmowej, który w ramach projektu zaprosił kolegów i koleżanki z roku do pomocy przy realizacji, jako aktorów, operatorów i scenografów. Herzog powinien odpuścić sobie już zabawy w kino...

ocenił(a) film na 4
dewille

Podzielam opinię o pierwszej połowie filmu, pierwszej połowie, bo niestety nie dotrzymałem do końca i porwał mnie Morfeusz w swoje objęcia ale jakby ktoś mógł mi w telegraficznym skrócie wyjaśnić, co było dalej i najważniejsze: o co chodziło w całym filmie, to byłbym bardzo wdzięczny!

Pozdrawiam.

ZSGifMan

I dałeś PIĘĆ???

ocenił(a) film na 4
pawelk1504

Zawsze mogę odjąć jak się czegoś dowiem :)
A może zobaczę końcówkę i dam więcej, nie wiem, jeszcze.
Zerknij sam w wolnej chwili, bo jestem ciekaw co powiesz.

P.S.
Sorry, to znowu za Shannona, mam jakiś sentyment do gościa po Z.Imperium...
Ale jak będzie tak dziadował, to pewnie niedługo go stracę, w czym mnie pilnujesz i mocno ganisz ;)
Poza tym 5 to średni, a średni to taki sobie, u Ciebie średni to 3, czyli u innych słaby.

ZSGifMan

Misza nie pilnuję Cię, tylko zobaczyłem Twoją ocenę i zerknąłem na komentarze pod filmem - czy warto zainteresować się nim, a tu bach!!! - widzę Twój koment, to zerknąłem, ale jak przeczytałem, że usnąłeś w połowie i mimo tego dajesz PIĘĆ, to nawet sentyment o którym dobrze wiem nie tłumaczy takiej noty - bądźmy poważni...

ocenił(a) film na 4
pawelk1504

OK, do czasu aż zobaczę dalszy ciąg wprowadzam korektę na 4.
Potem się wyjaśni, albo i nie.

Ale zobacz, przynajmniej spróbuj, bo ciekawym :)

ZSGifMan

Może w wolnej chwili go obaczę, choć mam obawy, że może być jeszcze gorszy od FRANK & LOLA...

ocenił(a) film na 4
pawelk1504

O, to raczej na pewno.

To może lepiej nie oglądaj, żeby przypadkiem nie spadł na mnie gniew mojego filmowego belfra :D

ZSGifMan

Hahaha, chilli powinien w tym przypadku Cię "ponaśladować" i dać notę 1-2 z urzędu...

ocenił(a) film na 4
pawelk1504

Niech się dzieje wola nieba...
A co ma być - niech będzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones