PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000686}
7,3 154
oceny
7,3 10 1 154
Salwador. Piekło kobiet
powrót do forum filmu Salwador. Piekło kobiet

Wydaje się niewyobrażalne, a jednak się dzieje. Razem z pisowskimi oszołomami pod dyktando największej dyktatury na świecie - kościoła, zmierzamy w tę stronę. Wsadzają kobiety do więzienia za poronienie na 30 lat do więzienia. Rozumiem, że szalony starzec o tym marzy.

Agatonik

Pojawia się pytanie z innej beczki. Czy Mary Wagner też byś broniła?

ocenił(a) film na 8
PoppinTom

To taka polska Kaja Godek? Oczywiście, że bym jej nie broniła. To ze wszech miar szkodliwa osoba.

Agatonik

Nie, to nie jest polska K.G. Lubisz te tematy myślałem, że znasz.

ocenił(a) film na 8
PoppinTom

To oświeć mnie

Agatonik

Po co? Będziesz chciała to sama zgłębisz temat. Dziś zaryzykowałbym stwierdzenie, że są według Ciebie kobiety równe i równiejsze.

ocenił(a) film na 8
PoppinTom

Jakieś masz upodobanie do wysuwania nadmiernie uogólnionych stwierdzeń na mój temat. Jedyną Mary Wagner, którą znalazłam to aktywistka antyaborcyjna kilkukrotnie aresztowana. Fanatyczna katoliczka.

Agatonik

No tak zapomniałem podkreślić słowo "zgłębisz" o ile jesteś do tego zdolna.

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Za poronienie lub urodzenie martwego dziecka - dostają nawet 30 lat, a mogą otrzymać i więcej. Kwalifikacja prawna to nawet "zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem" - nie za aborcję tylko za poronienie lub urodzenie martwego dziecka. Warto zobaczyć cały film.

ocenił(a) film na 8
kkutz

Przecież widziałam i wiem o tym, o czym piszesz.

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Wiem, że wiesz -:) To był opis dla innych czytających i poparcie dla ciebie, mimo, że nie we wszystkim mamy identyczne podejście do sposobu wyrażania zdania, chociaż widzimy pewne rzeczy podobnie. Pozdrawiam!!

Agatonik

Jesteś chory, uświadom to sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones