PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1113}
7,8 265 tys. ocen
7,8 10 1 264596
7,4 22 krytyków
Sami swoi
powrót do forum filmu Sami swoi

Ten film najlepiej obrazuje ich prostacką mentalność i zacofanie,zadufanie w sobie i złośliwość,to cechy charakterystyczne zarówno dla mieszkańców tej największej wsi w Polsce odbudowanej niewiadomo po co (Warszawy) za pieniądze porządnych ludzi,czy zabitej dechami wiochy nad Bugiem. Ludzie z zachodu Polski mają z nich tylko bekę i mogą się cieszyć,że urodzili się w lepszej,otwartej,przyjaznej i nowoczesnej części Polski:) Choćby nie wiem ile kasy wyłożyć na unowocześnienie tego wschodniego zaścianka,to chamska mentalność jej "lokalsów" nigdy się nie zmieni,zawsze będą w tyle.

użytkownik usunięty

Ludzie na urzędniczych stanowiskach ze wschodu Polski gnębią słabszych,biedniejszych,chorych,ale nie potrafią godnie stawić czoła równym sobie.Na zachodzie ludzie mają więcej honoru i taktu.Stare baby są kłótliwe,agresywne i roszczeniowe i nienawiść do młodych aż od nich bije.Opieka zdrowotna na wschodzie to porażka.Pielęgniarki i lekarze poniżają chorych i wyśmiewają ich za plecami .Nauczyciele gnębią i poniżają uczniów z biedniejszych rodzin szczują na nich cała klasę,a nawet szkołę(nawet w tzw renomowanych liceach)..Słowem,wschód Polski=głęboka patologia

Ja jestem z zachodniej Polski ale jestem potomkiem przesiedleńców zza Buga i jedyne chamstwo i prostactwo widze w takich "noffoczesnych" i "łotwartych " liberalach jak ty. Nienawiść, chamstwo i buta aż od ciebie bije. Spojrz lepiej na siebie zanim zaczniesz oceniac innych. A beke to wszyscy maja z wielkomiastowych lemingów co mysla ze jak sa z zachodu i beda udawali nowoczesnych (czyli łykali każdy debilizm zza zachodniej granicy) to będą kimś a tak naprawde jestescie nikim i nic soba nie reprezentujecie.

wolverinex

Pomijajac juz ze wiekszosc tych zadufanych baranów z zachodu Polski to własnie potomkowie tej "ciemnoty" ze wschodu przesiedlonej z Kresów. I teraz leczą swoje kompleksy wyzej srając nuż dupe mają

użytkownik usunięty
wolverinex

Wskazuję na wasze konkretne wady,a ty oczywiście po ćwokowatemu wschodniemu unosisz się pycha i reagujesz agresja.xD

użytkownik usunięty
wolverinex

Człowieku,ja o tym wiem.Dlatego Polska jest tak beznadziejnym krajem, przez złośliwych i chamskich ćwoków zza Buga,którzy rozplewili się niemalże po całej Polsce.Chciałeś zripostować,a sam to przyznałeś.Zapytaj ludzi z Wielkopolski (jedynych rdzennych Polaków,z zachodu)co sądzą o ludziach ze wschodu ;p Najgorsze u was jest to ubeckie uderzanie w najczulszy punkt,brak szacunku i spoufalanie się tylko po to,by ,oczernić,wyśmiać za plecami.