PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1381}

Samotni

Samotáři
7,6 17 325
ocen
7,6 10 1 17325
7,0 7
ocen krytyków
Samotni
powrót do forum filmu Samotni

bardzo dziwi mnie ze moja ocena bedzie jak dotad jedyna na minus. bardzo mnie to dziwi. film wypozyczyc postanowilam po przeczytaniu renecnzji wlasnie w internecie. recenzji pelnej superlatywow i bardzo zachecajacej. pojawilo sie nawet okreslenie "film kultowy'.to ja odpadam . prawda jest taka ze bardzo sie na nim wynudzilam. film zaklasyfikowana jako komedia-nie bylo z czego sie smiac chyba ze z siebie samej ze marnuje czas na ogladanie. niektorzy ze mna ogladajacy wyszli po 15 min inny po pol godziny ja postanowilam doczekac do konca ." Dac mu szanse"-myslala. nie bylo warto. zakonczenie bylo mialkie banalne i bez pomyslu. temat moze i dobry ale wykonanie fatalne. kreacja postaci naciagana. jedyne co mi sie podobalo to muzyka. i to chyba jedyny plus jaki znajduje choc bardzo bym sia starala. po prostu zal mi sie robilo jak to ogladalam totalna kicha.

użytkownik usunięty
sista

???
Zastanawiam sie, ale moze poprostu nie zrozzumialas tego filmu? Przyznaje, ze zakonczenie nie bylo specjalnie zaskakujace, ale nie o to w tym filmie chodzilo! No coz, kazdy ma inne zdanie :-) Jaki film np. Ci sie naprawde podobal?

użytkownik usunięty
sista

A mnie bardzo dziwi jak na tym filmie nie mogłeś się śmiać. Pisałeś że film oglądałeś z przyjaciómi i może bardziej skupiłeś się na nich niż na filmie. Ofszem może do 15 nic specjalnego się nie dzieje przecierz nie jest to film akcji czy jakiś dramat psychologiczny gdzie pierwsze minuty są bardzo warzne aby zrozumieć reszte. Po pewnym czasie występuje już wiele przezabawnych sytuacji. Nie będę przecierz wszyskich wymieniał ale choćby tekst z hymnem, ciasteczka a scena w takswce. Aby wyciągnąć z filmów to co najlepsze trzeba oglądać je w skupieniu a nie zapatrywać się na znajomych którzy zaraz tam uciekli. Może to właśnie to cie zraziło miałeś zorganizować fajny wieczorek, miało być zabawnie a nic z tego nie wyszło

ocenił(a) film na 6
sista

wg mnie ten film jest przeciętny i nie umywa się do "guzikowców" czy "opowieści o zwyczajnym szaleństwie". odnoszę wrażenie, że reżyser chciał zrobić film taki "zelenkowski" ale mu nie wyszło. gra aktorów, ok, są momenty śmieszne, ale ten film nie porywa. może po prsotu po guzikowcach i opowieściach mam za duże wymaania do czeskich filmów. i ciekawe mnie czy Zelenka by to lepiej nakręcił w koncu współtworzyl scenariusz. odnośnie tego, że ktoś komu coś sie nie podoba,rzekomo nie rozumie filmu- zawsze mnie bawią takie odpowiedzi- czy zrozumienie = uwielbienie filmu? pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones