La Solitudine dei numeri primi

1 godz. 58 min.
6,8 3 322
oceny
6,8 10 3322
5 123
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":3}
{"type":"film","id":536321,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/La+Solitudine+dei+numeri+primi-2010-536321/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Samotność liczb pierwszych
  • dzoanach ocenił(a) ten film na: 10

film jest arcydziełem wizualnym, muzycznym, scenariuszowym, aktorskim. przygnębiającym,
    ale niezwykle poruszającym. ale nie dla każdego.

• Siemien91 ocenił(a) ten film na: 8

dzoanach mam te same odczucia :)

• senpaproci ocenił(a) ten film na: 9

Siemien91 dokładnie tak jest

• senpaproci ocenił(a) ten film na: 9

dzoanach a co więcej , po obejrzeniu w głowie osadza się tamtejszy klimat, te silne emocje wywołane podczas filmu, życiowy dramat. Ciężko powrócić do szarej rzeczywistości. Na jakiś czas nasiąka się smutkiem i melancholią , muzyka też robi swoje . Podejrzewam , że często moje myśli będą robiły powroty do tego filmu

• Siemien91 ocenił(a) ten film na: 8

senpaproci Można usiąść i pomyśleć nad sensem tego wszystkiego :) Taka melancholia nad życiem ...

• wai ocenił(a) ten film na: 10

dzoanach Zgadzam się, film jest rewelacyjny. Ta melancholia, wyobcowanie, nieczuły świat... Film jest z jednej strony mocno pesymistyczny, ale z drugiej strony pozostawia też jakąś iskierkę (niełatwej) nadziei. Ale beż żadnych banalnych wniosków. Tak przynajmniej odczytuję zakończenie. Mam też w planach przeczytanie książki.

• dzoanach Film ma bardzo wyrazisty i przerkonywający kontekst psychologiczny - pokazuje, jak traumy z dziecinstwa determinują poważne problemy emocjonalne w dorosłym życiu.

• ewix_6 ocenił(a) ten film na: 4

szanna68 ładne ujęcia, dobry klimat filmu, jednak drażniło mnie w nim zbyt wolne rozwinięcie, początek dobry, ale koniec już zbyt melancholijny..

• ewix_6 Koniec nawiązuje chyba do "Przygody" Antonioniego?

• jacpod ocenił(a) ten film na: 6

dzoanach Nie każdy film jest dla każdego.