PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166441}

Santo kontra wilczyce

Santo vs. las lobas
4,6 76
ocen
4,6 10 1 76
Santo kontra wilczyce
powrót do forum filmu Santo kontra wilczyce

Cóż, Satno jak Santo... ani gorszy, ani lepszy.

Do garderoby Santo trafia laska, którą widzimy w prologu do filmu w trakcie likantropiczego rytuału prosząc o spotkanie, zaraz po nie pojawia się prywatny detektyw z prośbą o pomoc w walce z wilkołakami. I tak o to zaczyna się przygoda Santo, pełna pocałunków, skoków do basenu i owłosionych kobiet.

Pierwsze pół godzina kompletna beka, ale potem już strasznie chaotyczna fabuła zaczyna męczyć. No a śmiałem się bo nie oglądałem już takich szaleństw ze dwa lata, do tego atmosfera w kinie się udzieliła. Samotnego seansu nie polecam, to raczej film dla fanów Santo, pozostali będą zgrzytać zębami, jeśli nie wyposażą się w towarzystwo i używki :)

kangur_msc_CM

a chciałem się zapytać, czy jest jakikolwiek film z Santo warty uwagi? Czy to raczej wszystko kupa?

ocenił(a) film na 3
dansol20

z tych, które widziałem najwyżej oceniłem "Santo contra los zombies"

kangur_msc_CM

5 dałeś także raczej bogatości nie ma... no nic, coś tam sie zawsze sprawdzi. Widze że z mexi-horrorów "El Vampiro" wydaje sie ciekawy, to obejrze na początek, pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones