6,7 19
ocen
6,7 10 1 19
24
chce zobaczyć
{"type":"film","id":148057,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Scared+Stiff-1953-148057/tv","text":"W TV"}]}
Scared Stiff
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Piosenkarz w klubie nocnym Larry Todd (Dean Martin) kończy swój romans z tancerką, kiedy zdaje sobie sprawę, że jest ona dziewczyną niebezpiecznego i zazdrosnego gangstera. W ucieczce Larremu, który omyłkowo uważa, że zastrzelił jednego z mafiozów i jego przyjacielowi Myronowi Mertzowi (Jerry Lewis) pomaga spadkobierczyni Mary CarolPiosenkarz w klubie nocnym Larry Todd (Dean Martin) kończy swój romans z tancerką, kiedy zdaje sobie sprawę, że jest ona dziewczyną niebezpiecznego i zazdrosnego gangstera. W ucieczce Larremu, który omyłkowo uważa, że zastrzelił jednego z mafiozów i jego przyjacielowi Myronowi Mertzowi (Jerry Lewis) pomaga spadkobierczyni Mary Carol (Lizabeth Scott), zabierając ich na Kubę. Mary dziedziczy nawiedzony zamek na odludnej wyspie i ignorując ciągłe pogróżki decyduje się zostawić sobie posesję. Cała trójka poluje na ukryty skarb, spotyka ducha, zombi i tajemniczego zabójcę.

Scared Stiff zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.