PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244845}
7,3 3 979
ocen
7,3 10 1 3979
7,7 7
ocen krytyków
Schody
powrót do forum filmu Schody

Jak w temacie, da się tę animację obejrzeć bez głośników?

Paszko_Rymbaba

Można, bo nic tam nie mówią. Chociaż muzyka ciekawie uzupełnia całość.

chica guapa

A moim zdaniem to najsłabsza strona tej animacji. Z założenia miała chyba wnosić napięcie do całości (a przynajmniej moim zdaniem powinna), ale brzmiała mi nijako, żeby nie powiedzieć, że drażniła.

Guilder

Moim zdaniem wnosi napięcie w odpowiednich momentach, ale jak teraz włączyłam drugi raz, to też uznaję ją za drażniącą. Ale chyba muzyka filmowa z tamtych czasów ma to do siebie - ta w "Schodach" przypomina mi stare bajki, typu "Bolek i Lolek" czy "Reksio" (co niestety nie jest komplementem).

chica guapa

Odniosłem bardzo podobne wrażenie, tj. brzmiała mi ona bardzo podobnie do muzyki z wielu innych polskich produkcji w dawnych czasach, gdy trzeba było zbudować napięcie. Ot pewnie był udostępniony utwór pt. "budowanie napięcia" w bazie danych wytwórni, i każdy kto robił coś swojego mógł go wykorzystać. :-)

Guilder

Tak, i w bazie były tylko utwory "radość", "smutek", "budowanie napięcia", "złość" i "strach", które przewijały się we wszystkich filmach i bajkach:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones