PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021154}

Scooby-Doo! Cukierek albo psikus

Trick or Treat Scooby-Doo!
5,7 739
ocen
5,7 10 1 739
Scooby Doo Cukierek albo psikus
powrót do forum filmu Scooby-Doo! Cukierek albo psikus

Moja ocena.

ocenił(a) film na 6

Zdecydowanie nie jest to najlepszy film z serii Scooby Doo. Obejrzałem ze względu na tematykę Halloween. Tragedii nie ma, ale jak na rok 2022 mogliby się postarać o troszkę lepszą animację oraz efekty specjalne. Tematyka Halloween pozwalała tutaj dać spory popis, a mimo to produkcja została zrobiona niewielkim kosztem. Fabularnie poza intrygą odkrywamy upodobania miłosne Velmy, ale to już standard w produkcjach HBO i Netflixa także nawet te wstawki można odhaczyć w scenariuszu. Postać projektantki mody występująca w tej części nawet dobrze wypadła. Super też wyszedł Halloweenowy wystrój pojazdu brygady detektywów. Film do obejrzenia na raz i do zapomnienia. Fani serii mają tutaj sporo easter eggów w postaci kostiumów starych wrogów czy też złoczyńców, którzy je wkładali. Mamy tutaj stróje Czarnego Rycerza, Ducha Wysokiego Napięcia, Ducha Kapitana Cutlera, Ducha Klauna czy też Ducha Kosmicznego Straszydła. Super nawiązania do różnych serii z Psim Detektywem. Sam nie byłem w stanie wszystkiego wyłapać, ale pewnie dla oddanych zwolenników serii to nie będzie problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones