PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723906}

Scooby-Doo! Frankenstrachy

Scooby-Doo! Frankencreepy
6,8 1 940
ocen
6,8 10 1 1940
Scooby Doo Frankenstrachy
powrót do forum filmu Scooby-Doo! Frankenstrachy

Ocena

ocenił(a) film na 7

7 daje tylko z sentymentu. Film oglądałem dosyć niedawno. Nie spodziewałem się arcydzieła bo wiadomo że filmy w ostatnich kilku latach mocno straciły na poziomie. Nie będę tu sie rozpisywał o tym że terazniejsze filmy ze scoobym to komputerowa maskarada bo wiadomo że tak dalej będzie i nic tego nie zmieni. Ale przejdźmy do szczegółów. Fabuła jest średnia. Potwor również mocno średni. Pomyśł z velmą również średni. Wiadomo że bajka nie ma klimatu Ale o tym nie ma co pisać gdyż odkąt warner Bros przejęło scoobyego nie ma klimatu grozy czyli od 2003 roku. W filmie się mało dzieje. Film jest przewidywalny. Film jest przesadzony z efektami które sprawiają że nie ma tu żadnego realizmu. Minusy bym mógł jeszcze wymieniać w nieskończoność Ale czy są jakieś plusy? Otóż nie. Ciężko było tak naprawdę obejrzeć ten film do końca. Ale niestety znam jeszcze kilka gorszych filmów że scoobyego. Tak czy siak fan scoobyego powinien obejrzeć i ocenić Ale filmu polecić nie mogę.

Patryk_90_filmweb

Cóż też mocno się rozczarowałem - Moja ocena to tylko trzy gwiazdki uważam że zabrakło pomysłu, ponieważ już wcześniej zespół rozprawił się z tymi postaciami ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones