PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35949}

Scooby-Doo i duch czarownicy

Scooby-Doo and the Witch's Ghost
7,2 4 969
ocen
7,2 10 1 4969
Scooby Doo i duch czarownicy
powrót do forum filmu Scooby-Doo i duch czarownicy

Prawdziwe filmy pełnometrażowe o Scoobim które były wręcz genialne to pierwsze cztery
czyli : Scooby Doo na wyspie Zombie , Scooby Doo i duch czarownicy , Scooby Doo i
najeźdźcy kosmosu i Scooby DOO i cyber pościg . Gdy w 2001 roku zmarł WIlliam Hanna za
filmy zabrało się samo Warner Bros i zmieniło Scoobiego w komputerową maskaradę .
Teraźniejsze filmy jak Meksykański potwór, AlohA Scooby czy Epoka Pantozaura to słabe
podróbki tych fantastycznych dzieł sprzed 10-12 lat. To już nie ten sam dreszczyk , nie te
prawdziwe potwory tylko mało straszne , przesłodzone komputerowe dno . Dawnego
Scoobiego juz nie będzie .. Bardzo to przykre bo jestem wielkim fanem tych starszych dzieł .
Nawet motyw piosenki ''Scooby DOO where are you '' nie jest wdrażany w bajkę od 2001
roku , czyli Cyber pościgu . To już nie ta magia .Kto się zgadza ??

pomgrej

W którym już filmie to piszesz? :/ I to w tych, które uważasz za fajne piszesz, że nie ma już prawdziwego... Ale Duch czarownicy jest akurat słaby...

ocenił(a) film na 10
pomgrej

Nie no, Meksykański Potwór nie był taki słaby :)

Ale it's true. Dawny Scooby Doo nigdy nie wróci... Te nowe filmy są robione TYLKO. DLA. KASY.

ocenił(a) film na 8
ManiakowyPingwin

Jeszcze aloha scooby doo i potwór z loch ness sa fajne, ale macie racje ostatnio oglądałem z jakimś superbohaterem i totalna masakra, z tych nowszych do przeżycia jest jeszcze scooby doo i wakacje z duchami i brygada detektywów

ocenił(a) film na 10
Totemus

istotnie

ocenił(a) film na 9
ManiakowyPingwin

Warner Bros robi dobre filmy ze Scooby Doo.Tak podobno słyszałem że Hanna Barbara i Warner Bros razem zrobili Scooby Doo na wyspie zombie więc nie jest tak źle

ocenił(a) film na 8
pomgrej

Scooby Doo i Skała Wampira jest z 2003 r. i mamy w niej stary znany motyw, po prostu piosenka jest troche w innej wersji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones