Odtwórz Zwiastun nr 1 2:26
Film

2019 1 godz. 36 min.
5,7 831
ocen
5,7 10 831
1 133
chce zobaczyć
5,0 6
ocen krytyków
{"rate":5.0,"count":6}
{"id":"836695","linkUrl":"/film/Seberg-2019-836695","alt":"Seberg","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/66/95/836695/7904988.2.jpg"}
Kiedy aktorka Jean Seberg angażuje się w ruch na rzecz praw obywatelskich, FBI zaczyna ją obserwować.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Seberg
Seberg (2019) Zwiastun nr 1 2:26
Seberg | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2019 | Film Opis filmu: Wszyscy, którzy rozpoczęli kiedyś mniej lub bardziej płomienny romans z francuską Nową Falą, kojarzą Amerykankę Jean Seberg, która zagrała w "Do utraty tchu" Jean-Luca Godarda ikoniczną rolę Patricii. Lub znają aktorkę z nominowanej do Złotego Globu roli w "Lilith" Roberta Rossena. Relatywnie niewielu wie natomiast nieco więcej o jej tragicznym życiu poza światłami planu zdjęciowego. Seberg była bowiem również zaangażowaną społecznie aktywistką, która wspierała zmieniający amerykańską rzeczywistość ruch praw obywatelskich, związała się emocjonalnie i finansowo z działalnością kontrowersyjnych Czarnych Panter i ze względu na swoje przekonania trafiła na celownik FBI, które wykończyło ją psychicznie. Film opowiada o okresie, w którym kobieta miała dość bycia jedną z ulubienic Ameryki i chciała wziąć udział w walce o przyszłość kraju, przez co zaczęła narażać się rządowi federalnemu. Obserwując wydarzenia, do których doszło w kolejnych latach, widzowie przestaną postrzegać Seberg wyłącznie jako aktorkę.

Wszyscy, którzy rozpoczęli kiedyś mniej lub bardziej płomienny romans z francuską Nową Falą, kojarzą Amerykankę Jean Seberg, która zagrała w "Do utraty tchu" Jean-Luca Godarda ikoniczną rolę Patricii. Lub znają aktorkę z nominowanej do Złotego Globu roli w "Lilith" Roberta Rossena. Relatywnie niewielu wie natomiast nieco więcej o jejWszyscy, którzy rozpoczęli kiedyś mniej lub bardziej płomienny romans z francuską Nową Falą, kojarzą Amerykankę Jean Seberg, która zagrała w "Do utraty tchu" Jean-Luca Godarda ikoniczną rolę Patricii. Lub znają aktorkę z nominowanej do Złotego Globu roli w "Lilith" Roberta Rossena. Relatywnie niewielu wie natomiast nieco więcej o jej tragicznym życiu poza światłami planu zdjęciowego. Seberg była bowiem również zaangażowaną społecznie aktywistką, która wspierała zmieniający amerykańską rzeczywistość ruch praw obywatelskich, związała się emocjonalnie i finansowo z działalnością kontrowersyjnych Czarnych Panter i ze względu na swoje przekonania trafiła na celownik FBI, które wykończyło ją psychicznie. Film opowiada o okresie, w którym kobieta miała dość bycia jedną z ulubienic Ameryki i chciała wziąć udział w walce o przyszłość kraju, przez co zaczęła narażać się rządowi federalnemu. Obserwując wydarzenia, do których doszło w kolejnych latach, widzowie przestaną postrzegać Seberg wyłącznie jako aktorkę.

studio
Ingenious Media (przedstawia) / Automatik Entertainment
data produkcji
2019
tytuł oryg.
Seberg
inne tytuły
Zdjęcia do filmu powstawały w Los Angeles i Compton (Kalifornia, USA) oraz w Montrealu (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Oglądał ktoś film na AFF?

  _mean_ ocenił(a) film na 7

  Miałam okazję obejrzeć film na AFF, film przypadł mi do gustu. Być może dlatego, że uwielbiam filmy biograficzne. Stewart jest w nim rewelacyjna a zbliżenia na jej śliczną buźkę to istny kosmos!

 • Zwiastun!

  Falkor1

  https://www.youtube.com/watch? v=Tck5EBUTeoc Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

 • Fim, który jest nauką

  voleon

  Zawsze, wszystkie wyzwania należy postrzegać przez pryzmat polityki lub dziarającego na jej terenie lobby (co na jedno wychodzi). Kristen Stewart nie ustrzegła się tego.

  • 5/10 TYLKO ŚREDNI - ZOBACZYĆ MOŻNA,ALE BEZ REWELACJI

   kleju30 ocenił(a) film na 5

   Film dobry technicznie - aktorstwo,zdjęcia,scenografia, ale sama historia nie porywa widza.Ogląda się to bez większych emocji,los głównej bohaterki był mi obojętny - taka "lewicująca intelektualistka",kt&oacu te;ra sypała się jak choinka po świętach - ruscy o takich mówili ... więcej

  • Słaby 3/10

   slobi ocenił(a) film na 3

   Mnie ten film nie porwał, historia może i ciekawa warta pokazania ale film słaby, jedynym plusem tego filmu jest Kristen Stewart jak to się mówi ładnej w każdej fryzurze do twarzy:)