Film

2004 2 godz. 18 min.
7,4 154
oceny
7,4 10 154
222
chce zobaczyć
{"id":"191942","linkUrl":"/film/Sekai+no+ch%C3%BBshin+de%2C+ai+o+sakebu-2004-191942","alt":"Sekai no chûshin de, ai o sakebu","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/19/42/191942/6959926.2.jpg"}
Sakutaro Matsumoto ma trzydzieści cztery lata, jest badaczem medycznym, ale nie żyje pełnią życia. Wciąż wspomina swoją dziewczynę Aki, która zmarła na białaczkę, gdy... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Sakutaro Matsumoto ma trzydzieści cztery lata, jest badaczem medycznym, ale nie żyje pełnią życia. Wciąż wspomina swoją dziewczynę Aki, która zmarła na białaczkę, gdy miał siedemnaście lat. Nadal nie może się pogodzić z jej śmiercią i czuje, że połowa niego samego odeszła wraz z nią. Wspomina chwile, kiedy był z Aki, bo są oneSakutaro Matsumoto ma trzydzieści cztery lata, jest badaczem medycznym, ale nie żyje pełnią życia. Wciąż wspomina swoją dziewczynę Aki, która zmarła na białaczkę, gdy miał siedemnaście lat. Nadal nie może się pogodzić z jej śmiercią i czuje, że połowa niego samego odeszła wraz z nią. Wspomina chwile, kiedy był z Aki, bo są one najszczęśliwszymi momentami jego życia. Kiedy dowiaduje się, że jego stara szkoła zostanie zburzona, decyduje się wrócić do domu i spojrzeć na nią po raz ostatni, bo właśnie w jej murach był szczęśliwy. Jednocześnie z nową siłą powraca do niego strata, której doznał przed laty.

studio
Hakuhodo / Mainichi Broadcasting System (MBS) / S.D.P. / Więcej...
data produkcji
2004
tytuł oryg.
Sekai no chûshin de, ai o sakebu
inne tytuły
Zdjęcia do filmu powstały w Kagoshimie, Takamatsu i na wyspie Kiusiu (Japonia), oraz na terenie Terytorium Północnego (m.in Uluru) (Australia).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Wspaniały

  Sokhar ocenił(a) film na 10

  Oglądałem już kilka dobrych dramatów romantycznych jak Lalki (Dooruzu) czy Jade Goddess of Mercy. Ale ten jest o wiele lepszy. Bardzo wzruszająca historia o 17 letnim chłopcu i dziewczynie, którzy się w sobie zakochują, lecz na drodze ich szczęścia staje choroba dziewczyny białaczka. Nie będę się rozpisywał na ... więcej

 • Przepiękny;)

  Ayame_3 ocenił(a) film na 9

  Miałam przyjemność obejrzeć dziś ten film na wykładzie z historii literatury japońskiej i muszę przyznać ,że zrobił na mnie duże wrażenie! Piękny, wzruszający i z pewnością na długo pozostanie w mojej pamięci;)

  • polecam nie ma sie co ropisywac trzeba zobaczyc

  • byłam nastawiona na przeciętne romansidło, ale byłam mile zaskoczona. jest to piękna i poruszająca historia. dawno się tak nie wypłakałam;)

  • Uwaga Kicz!

   caterpillar ocenił(a) film na 3

   Okropny film. Chociaż jeśli ktoś lubi rzeczy typu 'Szkoła uczuć' czy 'Daisy' - to bardzo polecam - wzruszenia gwarantowane. Pozostałym zdecydowanie odradzam. Do bólu ckliwie i naiwne kino.

   2