PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175784}

Sekret Rycerzy Delty

Quest of the Delta Knights
4,2 16
ocen
4,2 10 1 16

Sekret Rycerzy Delty
powrót do forum filmu Sekret Rycerzy Delty
markus1511_2

taki tytuł by na VHS wydał go VISION
natomiast z tytułem: Sekret Rycerzy Delty - emitował TVP2

michael_69

Zgadza się. Ja właśnie widziałem ten film jeszcze na kasecie VHS w styczniu 1995 roku. Pozdrawiam.

markus1511_2

Również pozdrawiam :)
A może coś skojarzysz, bo widzę że też mnóstwo swego czasu filmów widziałeś w złotej epoce VHS :)

http://www.filmweb.pl/forum/filmy/Horror+z+VHS,2869784#post_15012038
i jeszcze tutaj:
http://www.filmweb.pl/forum/filmy/poszukuj%C4%99+tytu%C5%82u+z+czas%C3%B3w+vhs,2 870485

może coś ci zaświeci :)
pozdro.

michael_69

Witam. Rzeczywiście w czasach VHS widziałem bardzo dużo różnych filmów, dobrze znanych i mało znanych, nieraz już zapomnianych. Ten opisany przez Ciebie horror coś mi się kojarzy ale niestety tytułu tego filmu nie pamiętam. Być może był zgrany z niemieckiego programu satelitarnego oczywiście z polskim tłumaczeniem ale niemieckiego tytułu . W owych czasach mnóstwo krążyło takich filmów na kasetach. Dopiero w obecnych czasach na Filmweb-ie poznałem wiele oryginalnych tytułów filmów, które wtedy oglądałem. Ze znalezieniem niejednego filmu miałem dużo problemów, ale dzięki moim notatkom i zanotowanej obsadzie znalazłem ich dość trochę. Niestety wielu filmów nie odnalazłem ponieważ albo nie zanotowałem obsady albo nie mogę znaleźć takiego polskiego tytułu. Np. w 1989 roku oglądałem takie filmy jak: horrory "Noc kiedy zwłoki krzyczą", "Noc w której potoczyły się głowy" (włoski), "Czerwona dama". Zapewne polskie tłumaczenia tytułów powstały z niemieckich wersji i nie mogę ich dzisiaj dopasować, ponieważ nie mam ani oryginalnego tytułu niemieckiego ani obsady.
Chętnie bym pomógł, ale niestety nie wiem jaki jest tytuł tego horroru. Chyba, że kiedyś przez przypadek znowu na niego trafię. Co do drugiego filmu, to wcale go nie kojarzę.
Pozdrawiam.

markus1511_2

tak, zgadza się, takie to były czasy, ja długo szukałem Magiczny Łuk i w sumie trafiłem poprzez gogle bo ktoś pamiętał tytuł oryginalny i dokonał wpisu tutaj na FW w tematach - tak więc w sumie wyszukiwarka FW nic nie pokaże ale google już tak.
Jakoś od roku 1986 nie miałem do czynienia z włoszczyzną, tak się jakoś wtedy złożyło, oprócz jednego filmu który zrobił wtedy niezłą furorę: "Z piekła rodem" - miałem go na vhs jako pierwszy horror na jednej kasecie razem z Evil Dead.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones