PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=408150}

Sekret

The Secret
4 234
chce zobaczyć
Sekret
powrót do forum filmu Sekret

To działa!!!

ocenił(a) film na 5

Bardzo mocno wierzyłem i prosiłem żebym mógł zamieścić post na FB, przeprowadziłem również wizualizację i oto jest!!!

ocenił(a) film na 10
rokita81

Od podstawówki marzyłem o wielkim biznesie, od paru lat o bardzo wysokich zarobkach, a od roku o uczynieniu z domu wizytówki sukcesu, a od kilku miesięcy o trafieniu na jakiś genialny wynalazek, którego popularyzacja to w handlu super sprawa (brak konkurencji i niska cena przy rewelacyjnych korzyściach, po prostu rewolucjonizująca rynek nowość). I znalazłem to nawet nie szukając 'przypadkiem' i to właśnie a kursie o prawie przyciągania poznając kogoś, kto przekazał mi o tym informacje. Wcześniej w podobny sposób dzięki myślą, marzeniom spełniło mi się DOKŁADNIE kilka takich trudniejszych do osiągnięcia rzeczy i to zupełnie BEZ WYSIŁKU -po prostu dostawałem je z zaskoczenia, nawet nikogo o to nie prosząc! NA temat sekretu jest BARDZO WIELE informacji w sieci, fora, świadectwa, ale to nisza. Cóż większość wierzy i wie tylko w to co w TV i poza tym świata nie widzi (sukces należy do osób wykraczających poza większość, testujących, uczących się czegoś więcej niż w szkole -sekret opiera się o znanej na zachodzie od stu lat tzw. siły umysłu, podświadomości, a na ten temat są już dziesiątki książek z których najstarsze mają ponad STO LAT! np. 'Sztuka wzbogacania się' godna polecenia jest też z połowę młodsza 'Myśl i bogać się' Napoleona Hilla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones