PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=408150}

Sekret

The Secret
6,1 6 356
ocen
6,1 10 1 6356
Sekret
powrót do forum filmu Sekret

sekret to pułapka dla ludzi pobudzonych duchowo
"rzucenie lilii pod nogi" ... jak nazywam pierwsze pozytywne wydarzenia za sprawą praktyk ezoterycznych szybko mija ...


Wszystkich naszych modłów ktoś słucha , demony jak i anioły ciągle analizują naszą sytuacje i ciągle walczą na swoich regułach , anioły mają w sobie ogromną chęć niesienia pomocy i radości dlatego za sprawą sekretu także czasem dzieje się coś dobrego . Ale zrozumiecie - demony chcą ofiar (na początku drobne magiczne "ofiarki" owoc , mleko , miód ... potem energia seksualna ... a potem to co robią iluminati) sam pamiętam iż byłem zaskoczony efektem kiedy miałem pierwszy "niewinny" kontakt z magią

Dlatego wielu z was zobaczy iż zatrzymali się na jakimś poziomie i ten "sekret" nie daje przeskoku do tych wielkich pragnień ... bo demony nie każdego chcą zrobić "pięknym młodym i bogatym i sławnym" to jest zarezerwowane tylko dla ich czcicieli i ofiarodawców

prawdziwa wartość "sekretu" to postawienie nas na rozdrożu , bo w pewnym momencie każdy stwierdzi iż tak naprawdę to on nie działa tak jak podają

tu masz dwie drogi wracasz do Jezusa albo wchodzisz w okultyzm/magie/religie wschodu

sam sekret przygotowuje już do praktyk magicznych więc wielką łaską jest wrócić do Jezusa (a ja jej zaznałem)

Sekret i filmy w stylu "what to the ..." po cichu ale konsekwentnie kasują Boga zastępując papką new age o boskości człowieka i hołdowaniu egoistycznym pragnieniom , niebieskie zastępy zastępuje enigmatyczny wszechświat

kiedy z uwagą popatrzycie i otworzycie oczy zobaczycie iż ci ludzie wielkiego sukcesu np. (showbiznes/finanse/polityka) to ludzie "głęboko religijni" i takie brednie jak "sekret" ich kompletnie nie interesują ich bóg to - kabała , okultyzm , lucyferianizm , talmud i wszystko co potępia Jezus - czy ktoś pamięta jak Szatan kusi Jezusa na pustyni ... złóż mi pokłon a oddam Ci wszystkie miasta świata w panowanie - bo tak wygląda rzeczywisty świat - pokłoń się Lucyferowi to dostaniesz doczesne przyjemności , ale on weźmie potem coś dużo cenniejszego

tylko ignorant mógłby przyjąć iż nie istnieją byty wyższe duchowo od człowieka ... a ich klasyfikacja jest śmiesznie prosta (armia Lucyfera i armia Archanioła Michała) jedni i drudzy walczą o Twą dusze
Lucyfer i kompani jego mają nieco "łatwiej" bo atakują nieproszeni i w miejsca czułe dla zmysłowości (seksualność,poczucie ja) . Moc Jezusa , Maryi i Aniołów choć nieskończenie większa musi być pobudzona naszą wolą (modlitwą) i tu jest szkopuł i sens mitycznej wręcz wolnej woli człowieka

tak jest to ostrzeżenie !!! bo miałem sposobność napisać to sporo głupich postów kiedy byłem ślepcem
teraz kiedy Jezus i Maryja Dziewica i zastępy Świętych i Aniołów weszły w moje życie objawiając mi prawdę o ciągłej duchowej walce jaka trwa czuje iż muszę Was ostrzec
byście nie wchodzili w pułapkę "Sekretu" , new age , ezoteryki ... nie dostaniecie tam tego czego szukacie

A walka o dusze ludzkie wchodzi w ostateczną najbrutalniejszą fazę ... obudźcie się ze snu o potędze przy pomocy "sekretu" ... początkiem niech będzie hasło ILUMINATI

Wielu z was pewnie się śmieje , też bym się śmiał rok temu ...

ocenił(a) film na 10
DavidTua

Wow... ale dałeś "argumentów". Na ideologii jakiej sekty się opierasz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones