PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107587}

Sekretne życie Waltera Mitty

The Secret Life of Walter Mitty
7,0 111 156
ocen
7,0 10 1 111156
6,4 27
ocen krytyków
Sekretne życie Waltera Mitty
powrót do forum filmu Sekretne życie Waltera Mitty

Powiem szczerze, że nie wierzyłem w ten film i długo zwlekałem żeby go obejrzeć. Teraz wiem, że się myliłem. Bardzo fajny
scenariusz, ogólnie pomysł na film, a soundtrack jest tak dobry, że od seansu porzuciłem electro-house i trance na rzecz
trzech pierwszych tracków z CD1 ścieżki dźwiękowej do filmu. Na początku była ocena 8/10, ale jeszcze żaden film tak
mocno i tak długo nie zaprzątał mi głowy jak ten tytuł. Pomimo pewnych zastrzeżeń i tak jestem gotów dać zasłużone 9/10.

ocenił(a) film na 10
kovoko

ja tez jestem pod ważeniem. Było może kilka niedociągnięć, np. scena z wyrzuceniem portfela, taka trochę niejasna dla mnie. Prezentów się przecież nie wyrzuca. Ale z kolei scena z gitarą i helikopterem według mnie jest oskarowa. Serio! Czegoś takiego chyba wcześniej w filmach nie widziałem. Jest w tym filmie wiele scen, które nadają mu taki trochę poetycki, a zarazem bardzo ciepły, serdeczny ton. Brawo Panie Stiller! Dziesiąteczkę na filmwebie z przyjemnością przyznaję :)

ocenił(a) film na 10
Sony_West

Prezentów się nie wyrzuca, ale pomyśl co on przeszedł. Ja tam się nie dziwię jego frustracji. ;)

kovoko

Niby niepoważna komedyjka o jakimś introwertycznym wariacie a jednak na końcu łezka w oku się zakręciła :)

ocenił(a) film na 9
Jordan66

Dokładnie! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones