PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400205}

Sekrety małych mieszkań

Small Apartments
5,6 2 005
ocen
5,6 10 1 2005
Sekrety małych mieszkań
powrót do forum filmu Sekrety małych mieszkań

-TAJEMNICE MAŁYCH MIESZKAŃ

Reznik

ale Złe zamiary to film zasługujący na większe uznanie. Zreflektuj się ziomeczku, zastanów się, sięgnij głębiej. Warto.

aviator48

ziomeczku,,nie dla mnie takie kino......nic na siłę...

Reznik

no problem chyba leży w siłowym podchodzeniu do filmu, zamiast zdystansowanego. często atuty formy filmowej można dostrzec reflektując swoje podejście i nie napinając się na wymagania - sięgając głębiej

aviator48

filozofujesz farmazony,dla mnie film był nudny i tyle,,głębiej to mogę sięgnąć do kieliszka chociaż tego też nie robię...................

Reznik

..ehhhh

a jaki jest powód, żeby nie filozofować? Masz jedno życie, chcesz je wykorzystać na pierdoły, your choice.

aviator48

stary,próbujesz mi wkręcić zalety tego obrazu ale ja niestety się na nim nudziłem,,nadajemy na innych falach podobnie jak wielu innych forumowiczów.......my choice

Reznik

dlaczego nie ma polskiego tytulu ,skoro jest tytul przetlumaczony, ....jakas masakra.

ocenił(a) film na 3
Reznik

To było nas dwóch. Sięganie glębiej do czegoś czego nie ma, to jest właśnie podejście siłowe jak dla mnie.

aviator48

I sru usera w mordę, a co, ależ Ty odważny jesteś :D

aviator48

i sru usera w mordę, a co :D Mój ty bohaterze :D

Reznik

Sekrety małych mieszkań! akurat mnie zachwycił , "przeszłość to duch, przyszłość to marzenie" - to dokładny cytat godny zastanowienia - on coś mówi... ale jak wszystko, nie do wszystkich ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones