PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199522}

Seks i miłość

Sexo con amor
6,0 1 521
ocen
6,0 10 1 1521
Seks i miłość
powrót do forum filmu Seks i miłość

Bez urazy, rozumiem że niektóre filmy mogą się podobać bo ktoś ma inny gust, ale to była poprostu katorga. Film fatalny, bez jakiegokolwiek pomysłu, denny i prosty. Słaba gra aktorów, fatalna muzyka, brak konkretnej fabuły. Dałem 2/10 tylko ze względu na to, że reżyser próbował tu ukazać pewien temat tabu, na co niewielu się odważa. Wprawdzie nie wyszło mu to kompletnie, ale to już inna sprawa. W życiu obejrzałem tysiące filmów, lecz tak żenującej pozycji sobie chyba nie przypominam.

ocenił(a) film na 4
Damian_

w 100% się zgadzam z przedmówcą , film totalne dno, nic ciekawego na dodatek nuda i nie śmieszny =/ , widziałem że ktoś napisał w komentarzach wcześniej, że podobny do American Pie , zastanawiam się czym hah.

użytkownik usunięty
Damian_

Dałeś też 2/10 Rejsowi, a nie możesz chyba powiedzieć, że to film bez żadnego pomysłu? Oceniasz na 2 świetną satyrę na komunizm, a na 10 zasługuje u Ciebie "Efekt motyla" i "Reqiuem dla snu" - filmy owszem, niezłe, ale i ze sporą dawką niedociągnięć. Do tego 2 dla "Mechanicznej pomarańczy" i Ty mówisz o 'pojęciu o dobrym kinie'? "Seks i miłość" to nie arcydzieło, i ogólnie film raczej nie w moim guście, ale ogłaszanie, że 'ludzie, którym się to podobało nie mają żadnego pojęcia o dobrym kinie' to, wybacz, zwyczajne prostactwo.

Damian_

Kolego Damian_ oceniłeś film "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II" 10 na 10. Ocena dziesięć jest zarezerwowana dla arcydzieł filmowych, czyli filmów w stylu "Przeminęło z wiatrem". Dając taką wysoką ocenę filmowi fantasy, który niewątpliwie się Tobie podoba, tylko pokazujesz, że Twoja ocena jest niewiele warta.

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

Rzeczywiscie 10 jest zarezerwowana dla arcydzieł ale nie wiem czemu film fantasy nie może takim być? Czy arcydzieła muszą być obyczajówkami/dramatami, czy muszą poruszać ważne społecznie tematy? Wg mnie nie. Moim zdaniem wszyscy powinnismy oceniać film przy uwzglednianiu kategorii.

ocenił(a) film na 8
Damian_

Troche obiektywizmu, jest to bardzo dobry film o związkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones