PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501766}

Seks w wielkim mieście 2

Sex and the City 2
5,8 61 386
ocen
5,8 10 1 61386
4,3 9
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście 2
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście 2

carrie

ocenił(a) film na 10

Film super, ale za sprawą Samanty, Charlotte i Mirandy... Carrie i jej dylematy 15 letniej dziewczynki mnie drażnią.

Juka

tak to jest jak kobieta przechodzi lata po 50tsce :D wszystko ja drazni i jej przeszkadza! Carrie moim zdaniem fenomenalna byla w tym filmie, przede wszystkim jak Parker ja poraz kolejny przedstawila!

ocenił(a) film na 7
Juka

ja w sumie popieram zdanie Juki , film swietny ale problem Carrie tez wydawal mi sie troche malostkowy poniewaz takie sa uroki malzenstwa-zapuszcza sie juz bardziej korzenie a ona jeszcze by poszalala ^ no ale coz

ocenił(a) film na 3
sensimila

Obrazić się na męża, bo kupił telewizor - to jest to!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
returner

Zniewieściały facecik, który został puszczony przez laskę wylewa swoje żale w komentarzach pod filmem :D Żałosne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
returner

" Tak czy siak zanim kobieta zostanie czyjąś żoną prawie zawsze była tylko darmową ku..wą dla najpłytszych facetów. Wystarczy wyobrazić sobie co z nią robili i jak im było wygodnie, że mieli taką darmową dz...wkę, która godziła się z nimi na seks bez zobowiązań. "
Biedna ta Twoja żona. I biedny ty, wyobrażając sobie kto ją przed tobą obracał. Nie lepiej było zostać kawalerem-chamem?

ocenił(a) film na 3
Halucynka

Ten idiota wszedzie pisze to samo. Psychopata

Aiva1993

Fakt, już w paru miejscach na niego trafiłam. Jedyne pytanie, to czy to "wyrafinowany" trolling, czy zwyczajnie chory człowiek.

Halucynka

Z rozwojem internetu również do mają do niego niestety osoby chore umysłowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones