1 godz. 36 min.
4,2 5 623
oceny
4,2 10 5623
1 733
chce zobaczyć
2,2 5
ocen krytyków
{"rate":2.2,"count":5}
{"type":"film","id":473659,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Serce+na+d%C5%82oni-2008-473659/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Serce na dłoni
 • Po prostu brak słów. Coś okropnego. Nie wierzę ze zrobil to ten sam człowiek, który byl odpowiedzialny że filmy takie jak Barwy ochronne, Rok spokojnego slońca, Persona non grata, Spirala, Życie rodzinne, Zaliczenie, Dotknięcie ręki - wszystkie to dziela wybitne. Co sie stało? Nie widziałem Rewizyty. I mam szczerą nadzieję ze nie jest na takim samym poziomie, bo to by ozbnaczało, że Pan Krzysiek sie skończył.

 • Xerxo Tak się zastanawiam czy obejrzeć ten film. Jak patrzę na obsadę to mam dylemat. Zastanawiam się co robią na ekranie Doda i Borys Szyc obok takich wielkich aktorów jak Nina Andrycz, Bohdan Stupka i Stanisława Celińska?

 • użytkownik usunięty

  fajne_filmy Nie oglądaj.

 • chemas ocenił(a) ten film na: 3

  Xerxo Ano właśnie, brak słów. Nudny, nieśmieszny. Miała w samyśle być czarna komedia, a wyszedł czarny dramat. Aż dziw faktycznie bierze, że tak wilu dobrych aktorów dało się namówić do udziału w takiej marniźnie. Zaś główna rola i rola Szymona Bobrowskiego tak irytujące, że strach.

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 3

  Xerxo Zgadzam się z Tobą w 100%.
  Wprost nie da się uwierzyć, że jest to film takiego Mistrza.

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 3

  Xerxo Słaby film reżysera specjalizującego się w tworzeniu pseudo życiowych filmów z przesłaniem dla elit salonowych. Film ratuje niezaprzeczalnie piękna i zmysłowa Marta Żmuda Trzebiatowska i tylko dzięki niej dotrwałem do końca tego głupiego nudnego filmu przereklamowanego twórcy.