PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473659}
4,2 5 767
ocen
4,2 10 1 5767
2,3 6
ocen krytyków
Serce na dłoni
powrót do forum filmu Serce na dłoni

Film który jest nakręcony tylko dla tytułu i obsady która zagra wszystko żeby tylko dostać szmal.
Aktorzy moim zdaniem zbłaźnili się!
Ostatni Polski film jaki oglądnąłem przed przeczytaniem opinii.
Nikomu nie polecam tego dna polskiej kinematografii!
PP

ocenił(a) film na 1
warrior_pio

HE HE co prawda to prawda, pisałem już wcześniej gniot niesamowity.

ocenił(a) film na 3
warrior_pio

Rajustopy zobacz ;)

ale zgadzam się - Zanussi powinien już zdecydowanie odpocząć

ocenił(a) film na 8
warrior_pio

najgorszy film polskiej kinematografii? nie widzieliście w takim razie Skorumpowanych...

warrior_pio

"Dlaczego Nie" i tak według mnie wygrywa jest jeszcze gorszy :)

ocenił(a) film na 1
warrior_pio

Oglądałam go. Ten film to chyba najgorszy z jakich widziałam. Nic ciekawego w nim nie zobaczyłam. Sama nuda..

warrior_pio

Zaangażowali dość dobrych aktorów i zrobili taki gniot,ze szok!Szkoda czasu.Tez obejrzałam bez czytania jakichkolwiek opinii i załuje.
Tym ktorzy chca koniecznie obejrzec,polecam aby przesuneli na sam koniec i obejrzeli arie w wykonaniu Dody:D Tylko to mnie w tym filmie rozsmieszylo.
Daje i tak wysoka ocene 3/10

warrior_pio

Porażka dla obsady, czy oni tego wcześniej nie czytali ?? 4,17 to wg mnie zdecydowanie za wysoka ocena ;P

ocenił(a) film na 1
warrior_pio

Muszę się z wami zgodzić. Kompletna klapa!

warrior_pio

no film masakra
ostatnim filmem jaki mnie aż tak dobił był "Zamiana" (chyba nie pomyliłam tytułu)
i teraz sobie myślę czy ten nie był gorszy
jak tak oglądałam to "dzieło" to miałam ochotę wziąć ten pistolet i odstrzelić ich wszystkich

ocenił(a) film na 3
warrior_pio

w tym filmie faktycznie trudno znaleźć coś 'fajnego' (prócz napisów końcowych). jestem ciekaw, jak Zanussi go teraz ocenia... ja odbieram jako chwilową niepoczytalność; jako wpadkę filmową - nahałasował, pożonglował nazwiskami, zastosował tanie chwyty i co? 'dupa blada'...cieszy mnie natomiast fakt, że na forum filmweb'u nie ma zbyt wysokiej oceny i że nie znalazł się w pierwszej 100-ce najlepszych polskich filmów - z takiej traumy się wbrew pozorom potem długo wychodzi...to duża ulga! dzięki. ;)

ocenił(a) film na 4
warrior_pio

Dopiszę się tu, że ten film to żenada. Wstyd, że Polak może puścić taki film do obiegu, żeby go ludzie oglądali. I to zrobił Zanussi??? Ja pie... Niby jakiś tam pomysł, jacyś tam aktorzy, których niby chcemy zobaczyć, a tu taki szajs, że dwa razy zasnąłem na filmie i dziękowałem Bogu jak zobaczyłem napisy końcowe. Obchodzić szerokim łukiem!!! bo tego czegoś to nawet wyśmiać nie można jak poziomu gry reprezentacji Polski w piłce nożnej. Zero uczuć, odczuć i kompletna obojętność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones