Film

2018 1 godz. 30 min.
6,2 13 933
oceny społeczności
6,2 10 1 13933
5 146
chce zobaczyć
{"rate":2.5,"count":2}
Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na takie prawdziwe uczucie czekają.

Zawał

Fakt, że nie dostajemy tego, za co płacimy, nie stanowi tutaj problemu – w końcu kino gatunkowe również oddycha transgresją i jest podatne na... ... czytaj więcej
Serce nie sługa
Zwiastun nr 1
Serce nie sługa
Spot nr 4
Serce nie sługa
Spot nr 3
Serce nie sługa - Zwiastun Nr 1 Serce nie sługa - Zwiastun Nr 1
Relacja wideo 10 komentarzy
Filmweb na planie "Serce nie sługa"

„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?

dystrybucja
studio
Endemol Shine Polska
inne tytuły
Film kręcono w Gdańsku, Gdyni i Sopocie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Paweł Domagała

  Uniela ocenił(a) film na

  Ciekawa jestem, co sądzicie o tym aktorze :D pojawia się w filmach dopiero od kilku lat, "nową twarzą" w dosłownym sensie może go nie nazwiemy, a jednak wnosi jakąś taką świeżość, wyróżnia się na tle "starych wyjadaczy" aktorskich. Takie jest przynajmniej moje wrażenie, podoba mi się jego niewymuszona ... więcej

 • Zaskakujący film!

  Laksandra ocenił(a) film na

  Podejmuje ważne dla 30 latków tematy. Jak dla mnie najważniejsze przesłanie jest takie, że naprawdę przyjaźń i miłość się liczą. Wiem, że to banał, ale ten film skłonił mnie do zadumy. Sama się zdziwiłam, ale jego temat nie jest głupkowaty, więc w sumie jestem usprawiedliwiona ;)

 • Gdynia

  jarek1990 ocenił(a) film na

  Moje miasto moja wilka miłość do końca życia..❤❤❤

 • Szyc w dobrej formie

  milo_94

  Po Zimnej Wojnie mogę śmiało powiedzieć, że Szyc jest w formie. Dlatego mimo, że to nie mój gatunek chętnie obejrzę dla odmiany komedię z jego udziałem.

 • Boże, co za wtórny, przewidywalny, odgrzewany kotlet!

  ostry_cenzor ocenił(a) film na

  Kogo bawią teksty typu "przed ślubem była super, po ślubie straszna"... W zwiastunie "Narzeczony na niby" - mówi to P. Adamczyk, tutaj Szyc, ani to śmieszne, ani k... odkrywcze, kto te denne teksty pisze? Kogo to ma "rozbawić"? Cienizna do kwadratu!

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.