"Serce nie sługa" - zobacz zwiastun nowej polskiej komedii romantycznej

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Serce+nie+s%C5%82uga%22+-+zobacz+zwiastun+nowej+polskiej+komedii+romantycznej-128997
Jesień tego roku zapowiada się bardzo romantycznie. Już 5 października w kinach pojawi się komedia inspirowana prawdziwą miłością pt. "Serce nie sługa". Będzie dużo śmiechu, wzruszeń i łez, czyli wszystkiego, co towarzyszy w życiu, prawdziwej miłości.

Poniżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun filmu:


Widz poczuje się zaskoczony, że to nie jest zwyczajna komedia romantyczna, tylko ten film chce coś naprawdę opowiedzieć. To mi się bardzo w scenariuszu podobało, że ten film wskakuje oczko wyżej– mówi Paweł Domagała, odtwórca głównej roli. Aktor wcielił się w postać Filipa – łamacza kobiecych serc, który nie potrafi stworzyć stałego związku do czasu, gdy zawrze nietypowy układ ze swoją najlepszą przyjaciółką.
 
"Serce nie sługa" to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Pewnego poranka, budząc się obok kolejnej, nowo poznanej dziewczyny, Filip poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy można w życiu wszystko zaplanować? Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać każdą burzę? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?

"Serce nie sługa" – film inspirowany prawdziwą miłością już od 5 października w kinach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones