PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791875}
6,1 16 642
oceny
6,1 10 1 16642
2,3 3
oceny krytyków
Serce nie sługa
powrót do forum filmu Serce nie sługa

Paweł Domagała

ocenił(a) film na 7

Ciekawa jestem, co sądzicie o tym aktorze :D pojawia się w filmach dopiero od kilku lat, "nową twarzą" w dosłownym sensie może go nie nazwiemy, a jednak wnosi jakąś taką świeżość, wyróżnia się na tle "starych wyjadaczy" aktorskich. Takie jest przynajmniej moje wrażenie, podoba mi się jego niewymuszona naturalność w filmach.

Uniela

no, coś w tym jest. Ma talent komediowy, ale nie stara się być zabawny na siłę (duży plus), a do tego ma po prostu w coś czarującego w sobie

Uniela

Ja tam fo bardzo lubie, mam wrażenie że dość luźno podchodzi do scenariusza i efekt końcowy który widzimy na ekranie to jego improwizacja. Generalnie zawsze wychodzi to smiesznie, jeszcze nie widziałam filmu z nim, który by mnie nie rozbawił i w moim odczuciu on ratuje komedie bo nawet jakby była bardzo słaba to jak się pojawi to zawsze zyskuje moją sympatie i już bardziej mi się podoba. Jedyne co mnie zawsze zastanawia to jaki on ma naturalny kolor włosów no bo chyba nie ten blond xd

zoja_fw

fakt, te włosy to jakiś nietypowy wybór charakteryzatorów ;D ale i tak wygląda dobrze jak zawsze, a na pewno mu okulary pasują

Ania_Dar

no ale właśnie nie wiem czy to wybór charakteryzatorów bo w każdym filmie prawie w którym gra ma ten blondzik :D nie no ale w sumie mu do twarzy :D

Uniela

po Exterminatorze śmiało powiem, że jest dobry w swoim fachu

ocenił(a) film na 7
milo_94

o tak, tam to była jego rola życia, po prostu genialny był :D

Uniela

Ja go uwielbiam i wiele filmów oglądam tlyko dla niego ;)

Uniela

Atualnie najlepszy polski aktor. Genialny jest.

Uniela

Aktualnie to nagrał piosenkę :Wez nie pytaj, Ponoć jest to teraz hit.więc chyba jak Slawomir za niedługo będzie o nim wszędzie.

Uniela

Pawel Domagala jest swietny tylko w serialu O mnie sie nie martw a w tych glupich komedyjkach ktore ostatnio robia juz nie . Ale to nie jest wcale jego wina, ze od ponad 10 lat nie powstala zadna dobra polska komedia . Teraz kreca tylko same glupie wcale nie smieszne komedie nie co to kiedys i nawet Pawel Domagala swym talentem nie uratuje tego . Pawla tylko mozna ogladac w serialu O mnie sie nie martw a te wszystkie obecne polskie komedie nawet kijem nie warto dotykac .

ocenił(a) film na 7
GTA1

Zgadzam się ze w O mnie się nie martw jest świetny i to moja jego ulubiona rola, ale np w Exterminatorze też miał super rolę i glównie dzięki niemu cały ten film był świetny, więc myśle że generalnie sporo wnosi sobą do komedii.

ocenił(a) film na 6
radosna_k

Ma potencjał ale czy po fali komediowej ktos da mu szansę pokazać inne oblicze?

basiaz1970

Wiecie co wam powiem, miałam już okazję obejrzeć ten film i trochę tego "innego oblicza" Domagała również pokazuje w jednej czy dwóch scenach, zadziwiająco dobrze mu to wychodzi.

Uniela

Jest go ostatnio dużo, ale w przeciwieństwie do innych nie mam go dosyć. Fajnie gra zarówno role komediowe jak i te dramatyczne. W Serce nie sługa bardzo mi się podobał, ciekawie się pokazał.

Uniela

W dodatku zdolny, umię dobrze spiewać!

Uniela

Ja myslalam, że to reklamowy aktor, a tu pokazał warsztat. Fajny duet z Romą Gąsiorowską stworzyli. Ja lubię takie kino.

Uniela

Ja tam go lubię . Taki trochę człowiek renesansu . Gra,śpiewa pisze piosenki skecze występuję w kabarecie . I we wszystkim mniej lub bardziej potrafi się odnaleźć . Co najważniejsze wydaje się że nie traktuje tych swoich ról jak coś natchnionego ale prace którą trzeba wykonać . Najlepiej jak się potrafi ale to tylko praca .

Pamiętam jak go jakiś podniecony dziennikarz z tych plotkarskich portali zapytał "No i jak tam się czujesz na ściance " . A on mu na to wypalił " No fajnie,fajnie ale nie wiem czy wiecie że to tylko taka dekoracja,tam na dole jest Tesco,ludzie z siatkami zakupy robią " :D Nie wiem czemu ale strasznie mnie to rozbawiło .

ocenił(a) film na 3
Uniela

W każdym filmie gra tego samego zabawnego ziomka z tym samym stylem żartów. Przejadło mi się już! Za to jego twórczość muzyczną bardzo cenię.

alicja_kam5

Ja go bardzo lubię, wydaję mi się że on zrobił ten film. Najlepiej rozpisana postać.

ocenił(a) film na 10
julianauhu

Domagała i cała obsada bardzo dobra!

ocenił(a) film na 10
Uniela

Ale fajny film!

Uniela

Zdolny, ale go szufladkują jako fisia i duże dziecko w komediach. Mógłby go ktoś wreszcie obsadzić w jakiejś konkretnej roli - np. czarnego charakteru. Takie odmiany to zawsze trochę świeżości, bo co za dużo, to niezdrowo i wydaje się, że ktoś gra wciąż tę samą postać.
Tym bardziej, że komedie są teraz kiepskie.

ocenił(a) film na 1
Uniela

Fajny aktor, ale strach lodówkę otworzyć!

ocenił(a) film na 6
Uniela

Ten film obrzydził mi tego aktora/piosenkarza. Jak dotąd bardzo lubiłam tak po obejrzeniu tej masakry już nie... Straszny film. Straszne dialogi

ocenił(a) film na 7
Uniela

Popieram,też bardzo go lubię,jest taki naturalny.Ogólnie śmieszy mnie jego postać w każdym filmie,już na sam jego widok humor mi się poprawia ;)

ocenił(a) film na 6
Uniela

https://www.youtube.com/watch?v=6UxCvCFD5Wc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones