PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108543}

Serce

Heart
5,9 186
ocen
5,9 10 1 186
Serce
powrót do forum filmu Serce

jest tu kilka ciekawych pomysłów- zwłaszcza finał robi dobre wrażenie, jest całkiem zaskakujący. klimat jest dosyć duszny i szybko wciaga. przyzwoity dreszczowiec.

ocenił(a) film na 9
Caligula

Przyznam że na początku miałem mieszane uczucia co do tego filmu ale po 5 minutach już z uwagą oglądałem "Serce".Bardzo dobry film ,niespodziewane zakończenie i wszystko ze sobą się łączy. Polecam gorąco !!

ocenił(a) film na 8
Caligula

STRASZNY! OKROPNY! NIEPRZYJEMNY ALE...
jak dla mnie 8/10. szkoda ze to tak malo znany u nas film.
naprawde dobre aktorstwo. dobra rezyseria i nieprzecietny scenariusz. i ten realizm... przeciez to wszystko mogloby sie wydarzyc...
a przy tym wszystkim jest to jeden ze starszniejszych filmow jakie widzialem, bo jak sie oglada jakies slashery czy gore, ma sie do nich dystans ... a tu? to bylo chore i prawdopodobne i to jest najstarszniejsze.
po za tym taka roznica miedzy tekim 'sercem' i produkcjami usa:
aktorzy sa autentyczni, nie maja idelanie przymejkapowanych twarzy, snieznobialych usmiechow iidelanych fryzur, nie ma taniego moralizatorstwa... to wszystko tworzy nizly klimat...
polecam, ale to nie jest film zeby sie odprezyc i zasnac beztrosko...

ocenił(a) film na 9
Caligula

dokładnie! naprawdę dobre kino, świetnie zrobiony, bardzo mi się podoba ten
początek, który w rzeczywistości jest końcem. szkoda, że już nie leci na
Zone Europa, pamiętam jak go oglądałam późno w nocy, w wakacje, to dopiero
był emocje ;D

ocenił(a) film na 7
Caligula

Faktycznie przyzwoite europejskie (to widać) kino. Zdecydowanie więcej zalet niż wad. Dodam, że został wydany w Polsce na DVD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones