PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108605}
6,9 24 650
ocen
6,9 10 1 24650
7,2 4
oceny krytyków
Serenity
powrót do forum filmu Serenity

Oglądam wszystko co mi wpadnie pod ręke lubie SF, ale mnie ten film znużył może dlatego,że nie oglądałem serialu,ale szczerze nie polecam!! Naprawde wole juz seriale które lecą na TVP-TAM POPROSTU wiem czego moge sie spodziewac , a ten film zupełnie mnie nie przekonał :

ocenił(a) film na 10
Paol0

Nie rozumiem po co pisać taki komentarz. Film Cię znużył? Trudno, może byłeś zmęczony :) A na serio to czytelnicy tych postów mogli by chcieć dowiedzieć się czegoś o filmie, a nie o stanie psychofizycznym pewniego maniaka seriali w TVP (którę są rzeczywiście tip top ;)).
Co do filmu, to mnie przypadł do gustu ze względu na świeżość, której brakuje w dzisiejszych produkcjach. Niski budżet nie powstrzymał twórców od stworzenia ciekawych efektów specjalnych (piękne ujęcie wejścia statku w atmosferę). Do tego ciekawi i oryginalni bohaterowie z zaskakująco rozbudowaną osobowością jak na dzisiejsze kino SF. Główna fabuła też mnie zaskoczyła i wciągnęła. Moja ocena 8/10 (tak zresztą oceniło ten film ponad 30 tys. osób na największym portalu filmowym - IMDB, a tak wysoka ocena to prawdziwa rzadkość)

ocenił(a) film na 5
Miszczu_2

Rozczaruje cie,nie byłem zmeczony,poprostu nie dotarł do mnie ten film,napisalem moje osobiste odczucie,i to,że film nie rzuca na kolana nawet miłośników SF bo takim chyba moge sie nazwać!! Oczywiście każdy swoje zdanie ma i wchodzi zapoznac sie z komentarzami - po to czy warto siegac po film,albo jak odebrali go inni wiec :0? Człowieku 8/10- nie wiem jak ty oceniasz pincet razy lepsze produkcje ale ok,szanuje twoją indywidualnosc lecz troche mnie to śmieszy :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones