PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108605}
6,9 24 652
oceny
6,9 10 1 24652
7,2 4
oceny krytyków
Serenity
powrót do forum filmu Serenity

Dzisiaj ten film puszcza TVN 7 o 20 .00. Ale wracając do tematu jestem fanem star treka i czy ten film to S- F w stylu star treka czy bardziej w stylu Star Warsów ?

ocenił(a) film na 8
mikolaj15

W zasadzie trudno określić. Ja bym powiedział że to miks różnych filmów s-f. Raczej jest więcej akcji niż w Star Treku.
Obejrzyj, wyrobisz sobie opinię :)

ocenił(a) film na 10
mikolaj15

Jak się tobie podobały seriale Buffy postrach wampirów, Angel czy Dollhouse to się powinno tobie spodobać :) Chociaż dwa pierwsze nie są sci fi. Jak dla mnie Joss Whedon jest geniuszem

ocenił(a) film na 7
paszczakkiller

Nie oglądałem żadnego z nich :)

ocenił(a) film na 3
mikolaj15

Nie, nie będzie. Przeczytaj jakąś lekturę szkolną, bo ten film to istne pyciarstwo.

ocenił(a) film na 9
pimi6

Istne co?

ocenił(a) film na 3
gorczan

W sensie: chłam. Ja pokolenie "matrixa"... Nie dotrwałem do końca.

ocenił(a) film na 9
pimi6

Film Serenity był robiony z myślą o fanach serialu, którzy domagali się zakończenia serii. Jeśli nie oglądałeś serialu Firefly to nie zrozumiałeś pewnie z połowy filmu albo go na opak interpretowałeś.

ocenił(a) film na 3
gorczan

nie wiedziałem, że był taki serial... "gdybym wiedział to, co wiem..."

ocenił(a) film na 7
mikolaj15

Takie sobie. Za mało wszystkiego. Można dać naciągnięte 6/10

ocenił(a) film na 7
PIOTREKPK19

Przesadzasz... Szło obejrzeć.. Dobra akcja, w miare bohaterowie...Ja dałem 7/10 czyli dobry..

ocenił(a) film na 3
PIOTREKPK19

Zakładam, że z wiekiem będzie mi się podobało coraz mniej filmów. Czy to nie straszne? Teraz to same zezmierzchowione produkcje, ino puder na ryj se nałożyć... Ten film jest jedną z nich... Buziaczki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones