PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108605}
6,9 24 652
oceny
6,9 10 1 24652
7,2 4
oceny krytyków
Serenity
powrót do forum filmu Serenity

Pytanie do tych co widzieli obydwa.
Czy muszę obejrzeć najpierw "Firefly" by móc obejrzeć "Serenity"?

ocenił(a) film na 8
Agie

nie musisz ;] ja obejrzałem pierw film a dopiero po paru latach dowiedziałem się o serialu i go zaliczyłem ;p

ocenił(a) film na 7
krenek

Ledwo co dostałam e-mail o tej odpowiedzi. Dzięki!!! Najpierw więc obejrzę film ;).

Agie

Ten film jest zadziwiająco dobry :)Podobnie jak kolega wyżej zupełnie nie miałem pojęcia,że jakiś serial jest.Zresztą nie obejrzałem go do dzisiaj.

ocenił(a) film na 8
keirametz

Oj ludzie. Serial ma tylko 14 odcinków, ale zjada film na śniadanie.

ocenił(a) film na 7
Wertyp

Film ostatnio miałam okazję obejrzeć i mam zamiar wziąć się za serial, bo słyszę same pochlebne opinie.
Jeśli serial rzeczywiście jest lepszy, to muszę go obejrzeć ;).

ocenił(a) film na 7
Agie

Czy lepszy nie wiem, serial robiony jest w troche innym klimacie, ciekawe dialogi, calkiem niezly humor, najbardziej boli ze tak ten serial szybko zamkneli. Ale wlasnie dlatego, ze skonczyl sie bez zakonczenia - moim zdaniem lepiej zabrac sie za serial a pozniej obejrzec film. Jest kilka niewykorzystanych postaci w serialu, ktore prawie nie odegraly zadnej roli - film to wynagradza :)) No a sam film znow inny klimac, wiecej jak to ktos pisal sieczki lupanek wybuchow - roznica wieku, technika przez 2 lata od zakonczenia serialu poszla do przodu wiec i efekty specjalne lepsze. Ja obejrzalem najpierw serial a pozniej film i nie zaluje, ba nawet uwazam ze film jest swietnym zakonczeniem serialu ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones