PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108605}
6,9 24 652
oceny
6,9 10 1 24652
7,2 4
oceny krytyków
Serenity
powrót do forum filmu Serenity

Jako człowiek wychowany na Star Trekach i GW muszę przyznać, że film bardzo mi się podobał. Fabuła dosyć prosta ale kto oczekuje niewiadomo jakiej po space operze. Bdb efekty specjalne, sceny walk też niczego sobie. Dobra muzyka. Dla fanów Star Treków, Farscape i ogólnie lubiących space opery pozycja obowiązkowa. Nieskomplikowana rozrywka - niczego więcej nie oczekiwałem. Lepsze dla mnie od każdej części SW z Nowej Trylogii. Stara to już osobny rozdział.

ocenił(a) film na 8
adamst85

Podpisuje się: odjazdowe kino sf z jakimś pomysłem na rozrywkę.
Wszystko [dosyć niezwykłe] zasadniczo trzymało sie kupy; ponadto czasem było wyraźnie widać jak film zmierza do schematu i nagle zagrywali w inny sposób a zrobiono to w ten sposób że uniknięto odstawiania kiczu.

Kilka ciekawych pomyslów, zgrabnych zagrań i film może się podobać.

adamst85

Podpisuję się pod tym co mój przedmówca napisał. Nie oczekujmy od tego filmu jakiś wodotrysków. Jeśli ktoś lubi kino Sci-Fi to nie zawiedzie się oglądając ten obraz, pomysł jak najbardziej dobry. Niestety trzeba przyczepić się do realizacji a szczególnie gry aktorskiej, której poprostu w tym filmie ze świeczką szukać. To najzwyczajniejsza rozrywka bez wkręcania się w jakieś zawiłe wątki. Tu tego nie znajdziecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones