PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108605}
6,9 24 652
oceny
6,9 10 1 24652
7,2 4
oceny krytyków
Serenity
powrót do forum filmu Serenity

Nie jest za długi ale zawsze coś.
Do obejrzenia tutaj:
http://www.myspace.com/darkhorsepresents?issuenum=13&storynum=1
I kilka dodatkowych informacji (tam znalazłem o nim info):
http://www.fireflyfans.net/mthread.asp?b=2&t=34468&newsid=0
Pozdrawiam fanów.

ocenił(a) film na 9
Info

Ten komiks kończy się podobno bezpośrednio przed akcją filmu.
A w grudniu będzie 1 numer nowej serii Serenity opowiadającej o pastorze Booku :].


Btw. Info, czytałeś już Better Days?

ocenił(a) film na 9
Corn

Czytałem 'Better Days' ale jakoś tak średnio mi się podobał, kilka fajnych motywów (jak ten gdy Jayne opowiada co zrobi z forsą, albo Book) ale ogólnie dosyć taki chaotyczny mi się zdawał. Ogólnie komiksy podobają mi się mniej niż serial i film, i czytałem je raczej aby uzupełnić sobie informacje i wątki, których nie zdążył wyjaśnić serial.
P.s.: Kiedy dokładnie dzieje się 'Better Days'?
P.s.2: Daj jeśli możesz jakiś link do informacji o tej serii o Booku. (ciekawe czy wyjaśnią wszystko)

ocenił(a) film na 9
Info

Komiks dzieje się tuż po 15 odcinku: Dead or Alive, który funkcjonuje jedynie w postaci scenariusza, a szkoda bo niezłą fabułę miał. Później mamy dwa komiksy, książkę, której nie wydano, ale można ją za darmo ściągnąć i ten komiks do którego masz link, a dalej film. :]

A o serii o Booku na razie nic nie wiadomo, poza faktem, że ma wyjść w grudniu bądź na początku 2009 roku. pozostaje czekać.

ocenił(a) film na 9
Corn

Jest jeszcze RPG (klasyczne) ale poza tym, że istnieje nic więcej nie wiem. Może ty się orientujesz czy są tam zawarte jakieś cenne informacje odnośnie uniwersum 'Firefly', które przydało by się poznać?

ocenił(a) film na 9
Info

Poza opisem statków i planet w głównej książce nie ma nic ciekawego, ale są jeszcze książki dodatkowe, których nie posiadam - być może tam jest więcej ciekawych rzeczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones