PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108605}
6,9 24 676
ocen
6,9 10 1 24676
7,4 5
ocen krytyków
Serenity
powrót do forum filmu Serenity

Myslałem , że bedzie to film w miare ciekawy z licznymi efektami i fajną fabułą , jednak juz na samym początku coś nie trybilo .Najbradziej to rozwalila mnie muzyka ,totalna porazka , nierozumiem jak w filmie tego typu mozna grac muzyczke zwiewną lekką , jakas gitarka przygrywa zza scianki no totalna beznadzieja , moze jak by muzyka byla inna to by jeszcze dalo sie to ogladac ,ale ludzie , jest namiastka do jakiegos starcia , walki , a tu jakas gitarka przygrywa no ludzie tragedia. Jednak muzyka to nie wszystko , film jest poprostu nudny , naprawde jestem wyrozumialym widzem , oglądam roznego typu filmy i staram sie wyszukac w nich czegos ciekawego ,bo jak niewciagnie fabuła to moze przynajmniej jakies sceny walki , poscigi , efekty itp,ale w tym przypadku doslownie nic mnie niezaciekawilo , naprawde dawno niewidzialem czegos tak dennego. Jest to film jedynie dla fanów serialu bo normalnego widza to napewno niezaciekawi.

remax

ma racje
zgadzam sie z toba
tez mialem nadzieje ze bedzie fajny
tym bardziej ze lubie fantastyke
noale coz
dawno juz nie zrobili porzadnej fantastyki !! a szkoda :-(

ocenił(a) film na 10
remax

Dla mnie świetny film, dużo lepszy od np. Zemsty Shitów mimo o wiele, wiele, wiele niższego budżetu. Nie rozumiem co sie nie podoba niektórym w muzyce, która naprawde świetnie współtworzy atmosferę filmu. Do tego jest tu sporo akcji, ciekawy wątek głowny osadzony w oryginalnym świecie, a przede wszystkim świetni i charakterystyczni główni bohaterowie, jak Mal - cyniczny niczym Han Solo kapitan statku przemytników.
A czytając dziecinne komentarze w stylu "nuda" albo "rozwalila mnie muzyka" mam wrażenie że pisze to przedszkolak, który dorwał się do komputera, bo komentarze mają pomóc komuś, kto filmu nie widział, a banalne stwierdzenia, nie podparte w żaden rozsądny sposób faktami, na pewnio tego nie robią.

ocenił(a) film na 3
remax

Nuda straszna.Ogladałem ten film wieczorem i po pół godziny zasnołem.
Zbyt duzo podobieństw do Gwiezdnych Wojen.

ocenił(a) film na 6
remax

faktycznie. trudno sie z Toba nie zgodzic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones