PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108605}
6,9 24 650
ocen
6,9 10 1 24650
7,2 4
oceny krytyków
Serenity
powrót do forum filmu Serenity

Niestety ten film nie ma nic ciekawego do zaoferowania.Fabuła wieje nudą i to bardzo,zero oryginalności(główny bohater to kopia Hana Solo) gra aktorska nie powala,dialogi jak i cała historyjka banalna.
Jedyny plus tp w miare dobre efekty specjalne,ale nie rekompensują czasu poświęconego na obejrzenie tego filmu o którym się zapomina już w momencie pojawienia się napisów końcowych,może oprócz ostatniej kwestii w filmie - co to było? Kicz i tandeta,ot co.

użytkownik usunięty
Ready2

Fabuła wieje nudą? Pfff... Chyba oglądałeś wersję z chińskim dubbingiem albo masz jakieś dziwne preferencje i od samego początku przygodowy film nie był trafionym pomysłem. Dzieje się tu tyle, aż dziw bierze, że udało się autorom wszystko zawrzeć w niecałe 2 godz. bez utraty logiczności. Gra aktorów jest rewelacyjna, dialogi mam ochotę cytować i gdy załatwię sobie dvd to z pewnością wiele z nich zapamiętam do końca życia. Nie zgodzę się również, że Mal to kopia Hana Solo. To zupełnie inne charaktery, a jedyne co ich łączy to to iż oboje są złodziejami i szmuglerami. Co więcej - kapitan Malcolm jest ciekawszą postacią, znacznie bardziej złożoną i znakomicie zagraną przez Nathan Filliona. Ja zostałem przykuty do ekranu od pierwszych minut i tak było do zobaczenia napisów koncowych, zakochałem się w tym filmie i po ponad roku od jego obejrzenia zabrałem się za serial. Mogę jedynie napisać, że stałem się fanatykiem tego serialu oraz filmu. Nawet Gwiezdne Wojny (chodzi mi oczywiście o epizody IV-VI) nie wzbudziły we mnie tylu emocji i nie przywiązałem się tak do bohaterów jak w przypadku filmu Serenity.
Nie dziwię się ,że nie spodobal się film komuś kto preferuje kino ambitne, zmuszjące do myślenia, czy mające szokować widza. Serenity takie nie jest, to czysto rozrywkowa produkcja (podobnie jak Star Wars), z rewelacyjnymi i wiarygodnymi postaciami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones