PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108605}
6,9 24 652
oceny
6,9 10 1 24652
7,2 4
oceny krytyków
Serenity
powrót do forum filmu Serenity

Mniej humoru, więcej akcji z rodzaju 'sieczka', zupełnie inna wersja uwolnienia River (nie jest to spoiler, bo to pierwsze sceny filmu), parę ważnych dla ewentualnej kontynuacji serialu postaci odeszło, poza tym postać rządowego asasyna-agenta wg mnie bardzo jest podobna do bounty huntera z ostatniego odcinka. Jako samodzielny film dałbym mu 6, ale jako kontynuacja fajnego serialu - 5. Ale jednak będzie 6, bo im wyższa ocena, tym więcej osób się serialem może zainteresować, choć ten film się od niego mocno różni. Dziękuję

ocenił(a) film na 8
_guchy_

Jak dla mnie jedyne podobieństwo między tymi dwoma postaciami to fakt że obaj są czarni :p

ocenił(a) film na 6
Wertyp

Tak, to bardzo widoczne podobieństwo. ;)
Ale poza tym obaj mają pracę wymagającą używania przemocy, a skoro wysoko zaszli, to musieli używać jej często. Tymczasem obaj mają jakieś swoje własne kodeksy-wzorce-coś jeszcze, i stąd uważam, że są podobni.

_guchy_

BE AWARE OF SPOILER

Jak inna wersja? A była jakaś? Dzięki serialowi wiemy tylko tyle, że przemycił ją Simon w inkubatorze na Serenity, nieraz wspomina także, że ktoś mu pomógł w jej uwolnieniu, że miał informatorów.

ocenił(a) film na 6
indyjones

SPOILER Napisze tylko tyle, ze w tym filmie River nie dość że przytomna była, to jeszcze aktywna fizycznie, poza tym brat jej pomagał, a w serialu to on tylko odebrał przesyłkę...

_guchy_

W serialu od wszedł na pokład Serenity z River w "inkubatorze", a to że była bardziej przytomna było wynikiem przeskoku czasowego pomiędzy serią a filmem, komiksy nadrabiają stracony czas. Zresztą w jednym z ostatnich odcinków z łowcą nagród River daje się poznać jako całkiem trzeźwo myśląca dziewczyna.

ocenił(a) film na 6
indyjones

mój poprzedni post opisuje, jak River wydostała się spod ''opieki'' ludzi w niebieskich rękawiczkach (czy jak im tam było).
To komiksy o tym są? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones