PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108605}
6,9 24 650
ocen
6,9 10 1 24650
7,2 4
oceny krytyków
Serenity
powrót do forum filmu Serenity

czytając posty na temat tego filmu zasiadłem przed kompem pełen entuzjazmu, a tu okazało się, że mało nie zasnąłem. od razu przyznaję się, że nie jestem wielkim fanem science fiction (owszem oglądałem kiedyś Star Trek, Gwiezdne Wojny też mam za sobą) więc spodziewałem się czegoś więcej (np. więcej takich scen jak ucieczka z Melindy - ten lot pomiędzy Revaersami). 100 razy wolę bardziej Star Trek'a i Star Wars, Serenity po prostu nieźle mnie zamuliło. Wiem, że zaraz po mnie pojedziecie, ale jestem tylko prostym człowiekiem, który od sci-fi oczekuje dużo fajerwerków i scen bitewnych, a w Serenity była może tylko jedna (no i jeszcze River fajnie z tymi Reaversami walczyła w stylu Rambo czyli jeden kontra cała armia lub "zabili go i uciekł" ale fajnie się to oglądało). Serenity oceniłen na 6 i szybko o nim zapominam.

użytkownik usunięty
akordeon

Dla jednych ten film to gniot a dla innych świetne kino sci-fic z ciekawymi bohaterami, dobrymi dialogami i dużą dawką akcji. Ja należę do tej drugiej grupy mimo że nie przepadam za filmami z tego gatunku. Sądząc po Twoich ulubionych filmach masz dobry gust w mojej ocenie, ale co do Serenity to się nie zgodzę. Ale jak to sam napisałeś o gustach się nie dyskutuje :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones