PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108605}
6,9 24 650
ocen
6,9 10 1 24650
7,2 4
oceny krytyków
Serenity
powrót do forum filmu Serenity

czy to jest film dla nastolatków?

ocenił(a) film na 8
holcus

11 - 13 lat raczej nie, ale 16-18 chyba tak.
Trochę brutalności, strasznych scen itp...

Jak znasz angielski, to polecam sprawdzać takie rzeczy na imdb:
http://www.imdb.com/title/tt0379786/parentalguide?ref_=tt_ql_7

ocenił(a) film na 9
holcus

W jakim sensie pytasz? Czy jest to typowa produkcja dla nastolatków dzisiejszych czasów, czyli serial zawiera sceny seksu, wszechobecną przemoc, spłyconą fabułę, prymitywne dialogi? :) Nie, jest to produkcja jeszcze z czasów, gdy do filmów na siłę nie wpychano takich rzeczy, żeby podnieść oglądalność. Ale nie jest to na pewno film dla dzieci.

vdm

Faktycznie kiepsko zadane pytanie przeze mnie. Zastanawiam się czy jest to typowa produkcja dla nastolatków, do jakiej grupy wiekowej jest kierowana? Dużo ostatnio takich wyszło jak choćby Igrzyska Śmierci czy Intruz. Wolałbym unikać tego typu filmów a że z okładki wyglądają podobnie wolę zapytać przed seansem.

ocenił(a) film na 9
holcus

No właśnie. Granica tego co dla dzieci i nastolatków się przesunęła niestety. Kiedyś to co było nie do pomyślenia, dziś jest "normalne". A jak ktoś wyrazi sprzeciw to będzie okrzyknięty staromodnym dziwakiem, społecznikiem, sztywniakiem umoralniaczem itp. No ale wracając do tematu to nie jest to film kierowany do nastolatków. Ale oczywiście dojrzała młoda osoba może obejrzeć ten film. ALE najpierw obowiązkowo należy zobaczyć serial "Firefly"!!! A dopiero po serialu, sięgnąć po film. Serdecznie pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
holcus

Właśnie obejżałem ten film. Fabuła beznadziejna, dialogi wymuszone i kiepskie, gra aktorska jak studentów z pierwszego roku studiów teatralnych. Dopiero po obejżeniu zobaczyłem, że to jest na podstawie serialiku i wszystko nagle zrozumiałem. Strata czasu.

ocenił(a) film na 5
nirlog

o nie, to właśnie film jest filmikiem, a serialik serialem - wspaniałym :)
film jest raczej nagrodą pocieszenia dla stęsknionych fanów, którzy nie mogli się doczekać wznowienia rewelacyjnego serialu

ocenił(a) film na 5
nirlog

Zastanawiam się, jak można rozpocząć oglądanie od filmu, który z założenia jest domknięciem anulowanego serialu?

ocenił(a) film na 3
acidity

No cóż, nie siedzę w dżenderowskich serialikach dla młodzieży (i w żadnych innych serialach) i jak napisałem, o tym że to było na podstawie serialu dowiedziałem się po obejrzeniu filmu, więc nie rozumiem Twojego zastanawiania się.

ocenił(a) film na 5
nirlog

A to bardzo proste jest :) W prawej kolumnie, poniżej twojej oceny filmu znajduje się rubryka "powiązane". Jednakże do zastosowania tylko w przypadku, jeżeli serialu nie oglądasz z polecenia babci albo "w ciemno", tylko szukasz choćby najbardziej podstawowych informacji o filmie. Taka wstępna weryfikacja wydaje się być logicznym w czasach, kiedy na co dzień swoją premierę mają niezliczone ilości filmów.

Możesz rozwinąć po czym rozpoznać "dżenderowski serialik dla młodzieży"?

nirlog

Sam jesteś dżenderowski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones