Film mocno mnie rozczarował i strasznie się na nim wynudziłem.Miał być poważny, psychologiczny horror,a tymczasem wyszedł film wtórny,mało emocjonujący,nudny wręcz,a momentami nawet śmieszny.Z początku nawet nieźle się zapowiadał,pierwsze 15-20 minut udane,ale później było już tylko gorzej.Wizje bohatera przestały mi...
więcejNa wstępie zaznaczę, że oczekiwania miałem niskie, ale seans trochę mi zepsuła po pierwsze kiepska jakość (na festiwalu - lol co za żenada, to był screener?) po drugie publiczność, która z niewiadomych powodów wszytko tu bawiło.
Owszem, było kilka scen niezamierzenie zabawnych, ale bez przesady.
Początek filmu był...
Po tragicznym wypadku w którym śmierć poniosła jego żona i ich syn, Jeff zaczyna widzieć duchy. Pielęgniarka Jeffa przedstawia go spirytyście Mae. Mae informuje Jeffa, że wszyscy członkowie jego rodziny, którzy zginęli śmiercią nagłą i tragiczną są uwięzieni w świecie cieni, w którym wciąż odtwarzają chwile swojej...