PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611896}

She Monkeys

Apflickorna
5,0 1 667
ocen
5,0 10 1 1667
6,5 2
oceny krytyków
She Monkeys
powrót do forum filmu She Monkeys

"podejmują relację", "wzajemnym gwałtownym przyciąganiu", "pociąganie seksualne
między nimi"? To tylko kilka przykładów... Przecież widać, że te opisy ktoś tłumaczył
nieudolnie w Googlu i jeszcze nie potrafił z tego stworzyć kilku sensownych zdań. APELUJĘ
do korekty Filmwebu: na akceptację niektórych "gorących" recenzji trzeba czekać
miesiącami i często są odrzucane z powodu przysłowiowego braku prostego cudzysłowu. A
kto akceptuje tego typu teksty jak opis filmu "She monkeys"???

annapolis

Popieram opis filmu to jakieś nieporozumienie.

annapolis

zgadzam się. czytałam opis filmu i miałam wrażenie, że wrzucili jakiś tekst do translatora po prostu

annapolis

Wydaje mi się, że opisy filmów wrzucane są po prostu bez korekty i tyle. Niestety, w każdym tekście można znaleźć sporo błędów, to prawda. Jednak myślę, że gdyby była korekta, wychwycono by je.

Sylwia_sp

Raczej nie są wrzucane bez korekty. Wiele razy odrzucali mi opisy z powodu naprawę mało znaczących niedociągnięć.

nastka_3

to prawda. sprawdzają i akceptują lub nie. często są odrzucane przez błache błędy, niedociągnięcia

kryslav

Pisze się "błahe" ;))

annapolis

Jak zapewne szacowne grono zdążyło zauważyć, opis nie należy do użytkownika, co można byłoby z kolei ewentualnie poprawić; a do dystrybutora, więc nie ingeruje się w niego... Jeśli natomiast ktoś używa sformułowania "odrzucane przez błache błędy, niedociągnięcia" - to chyba sam sobie wytłumaczył powód braku akceptacji kontry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones