PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611896}

She Monkeys

Apflickorna
5,0 1 667
ocen
5,0 10 1 1667
6,5 2
oceny krytyków
She Monkeys
powrót do forum filmu She Monkeys

Marny

ocenił(a) film na 1

Mam wrażenie, że autor recenzji oglądał zupełnie inny film. Ten, który ja obejrzałem jest nudny i ciągnie się jak flaki z olejem. Brak w nim jakiejkolwiek akcji, a budowanie napięcia jest tylko w wyobraźni reżysera. Trudno oglądać film, w którym wszystkie postacie balansują na granicy autyzmu

ocenił(a) film na 4
Blaz3j

no nudny nudny ... do tego aktorka grająca główną rolę (wiem że tak miało być ) strasznie ... hmmmm zamula . Wolna , flegmatyczna nastolatka . Zamknięta w sobie zamulaczka . Grająca praktycznie jedną miną . przez co film jest tak jak wyżej napisane nudny i ciągnie się jak flaki z olejem .

Blaz3j

Zgadzam się, nuuda..

ocenił(a) film na 8
marzena_haladyn

A ja się nie nudziłem.

ocenił(a) film na 7
Blaz3j

Mnie się całkiem podobał. To, że nie było w nim żadnych szalonych zwrotów akcji, nie znaczy, że jest nudny. Oglądało się całkiem ok, nagle się skończył; pokazuje realia szwedzkie, których w naszych kinach nie widać zbyt wiele.

ocenił(a) film na 6
mihala

zgadzam się, szwedzkie kino ma to do siebie, że nie ma w nim wiele akcji, a przeważają zwolnienia, ciekawe kadry. zgadzam się z mihala, że właśnie ta inność, której nie widać w komercyjnym kinie jest właśnie sednem tego typu filmów.

ocenił(a) film na 4
igaLOVESmovies

tak, szwedzkie kino i generalnie skandynawskie ma to do siebie, jednak ten film nawet rozpatrywany w tej kategorii jest gorzej niz przecietny

ocenił(a) film na 7
Blaz3j

Mi się wydaje, po zapoznaniu z garstką szwedzkiego kina, że tak po prostu wygląda szwedzkie kino ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones