Odtwórz Zwiastun nr 1 2:19

Zobacz Sherry zwiastun

Film

SherryBaby

2006 1 godz. 36 min.
6,4 418
ocen
6,4 10 418
810
chce zobaczyć
{"id":"322391","linkUrl":"/film/Sherry-2006-322391","alt":"Sherry","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/23/91/322391/7110441.2.jpg"}
Sherry Swanson wraca do domu do New Jersey po odsiedzeniu wyroku trzech lat więzienia. Chce odbudować stosunki ze swoją... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Sherry
Sherry (2006) Zwiastun nr 1 2:19
Sherry | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2006 | Film Sherry Swanson wraca do domu do New Jersey po odsiedzeniu wyroku trzech lat więzienia. Chce odbudować stosunki ze swoją młodszą córka. Sherry wkrótce odkrywa, że powrót do świata, który opuszczała tak dawno temu jest o wiele bardziej trudny niż przewidywała.

Sherry Swanson wraca do domu do New Jersey po odsiedzeniu wyroku trzech lat więzienia. Chce odbudować stosunki ze swoją młodszą córka. Sherry wkrótce odkrywa, że powrót do świata, który opuszczała tak dawno temu jest o wiele bardziej trudny niż przewidywała.

studio
Big Beach Films / Elevation Filmworks / Red Envelope Entertainment
data produkcji
2006
tytuł oryg.
SherryBaby
inne tytuły
Sherry Polska
Shall Not Want (tytuł roboczy) USA
Some Kind of Heaven (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Mountainside, Newark i West Orange (New Jersey, USA).
Zdjęcia do filmu kręcono od 4 maja do 26 czerwca 2005 roku.
Ryan Simpkins straciła cztery zęby na planie filmu.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Gdzie można obejrzeć ten film po polsku lub zdobyć polskie napisy?

 • Maggie jest znakomita!! Film warto obejżeć 9/10

  Barbasiss

  Jestem kolejny raz pod wrażeniem tej aktorki i roli jakie wybiera. Przejmująca, poważna, złożona postać, fabuła samych emocji, zdecydowanie polecam.

  • Dobry 7\10

   Miszka_Kozlov ocenił(a) film na 7

   Film mi się podobał, bardzo moję wrażenie podniosła świetna role Maggie. Dużym plusem jest to że film nie jest przewidywalny, nie wiadomo w pewnych scenach czy główna bohaterka zasadzi komuś z liścia czy go przytuli, ale to zasługa świetnej Gyllenhaal.

   • Poruszająca rola Maggie Gyllenhaal

    Albertino

    Zdecydowanie jedna z najlepszych kreacji roku. A sam film? Dobry, aczkolwiek brakowało mi większego dynamizmu, ciekawszych wątków czy bardziej przejmujących postaci. Film snuje się i brakuje mu solidniejszego rozwinięcia. Mimo wszystko powstała historia interesująca i co ważne ... więcej

    1
    • wzruszajacy

     rudaxxxmarta ocenił(a) film na 9

     Film bardzo poruszajacy ( przynajmniej dla mnie) i trzymajacy w napieciu,jedyny minus to taki że do konca nie wiemy,czy w zamysle tworcow glowna bohaterka Sherry miala wzbudzac nasza sympatie czy nie... Ale film trzeba obejrzec! :)