PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108090}
7,0 463
oceny
7,0 10 1 463
Shinbu sueob
powrót do forum filmu Shinbu sueob

Do pośmiania się i popłakania, dla rozrywki, refleksji i lekkiej zadumy... Ładny film, niebanalny ze świetnymi aktorami w rolach głównych... Kwon Sang-woo po prostu chwyta za serce ;)

ocenił(a) film na 9
lady_akira

a może raczej Ji-won Ha?;-) Zastanawiałem się, na ile to ocenić... w końcu jak można takiemu lajtowemu filmowi dać wysoką ocenę. A czemu nie? Daję 10, bo film spełnił swoje zadanie. Miał bawić i cieszyć, sprawić, że następnego dnia miałem dobry humor. Ciekaw jestem, czy kiedykolwiek w polskim kinie ktoś podejdzie do podobnej tematyki z takim luzem. Odzwyczaiłem się od tego, że od pozytywnej kanwy chrześcijańskiej (w europejskim kinie pojawia się chyba tylko przy okazji dewiacji...).
Do tego mój ulubiony koreański aktor, Sang-woo Kwone, i cudowna Ji-won Ha. Jak strzeli jakąś minę to zjeżdżam z krzesła :-)

ocenił(a) film na 7
kaspric

No właśnie, dla nas europejczyków takie lekkie, wręcz prześmiewcze podejscie so spraw religii czy kościoła jest wręcz świętokradztwem, to rozszypanie hostii... ;) czy rozbicie kielicha poświęconego przez samego papieża ;) W naszym kinie ten kontekst zostałby ukazany tylko jako dramat/melodramat

ocenił(a) film na 7
Ruby_in_Gold

Na szczęście rozsypały się tylko komunikanty, a nie hostie, bo inaczej byłoby to świętokradztwo:-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones