PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 315
ocen
7,1 10 1 60315
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

Dopiero za chwilę obejrzę ten film,ale musiałem zlikwidować liczbę 666 tematów.

ocenił(a) film na 7
lostmind

Jak by nie bylo to scenariusz dobry l,tylko mam jedno pytanie.Wynika z filmu ,że duch zmuszał tych gości do samobójstwt ak?Tymczasem ten koleś w okularach po prostu wyskoczył na oczach kolegi i wyglądał jako niczym nie przymuszony do skoku.Jakieś interpretacje?

miarara

a może tak nie opowiadac filmu osobą które go jeszcze nie widziały a czytają komentarze żeby zobaczyć jak inni oceniają film i czy jest wart obejrzenia albo chociaz zaznaczyć ze to spoiler BĘDĘ NIEZMIERNIE WDZIĘCZNA

kRu10sZy01nKa

Przepraszam moja wina ,zapomniałem dodać informacji o spoilerze .Przepraszam jeszcze raz ,ale nawet po pimo moich słów polecam Tobie ten film i może wtedy ddasz radę odpowiezieć na moje pytanie.Wesołych świąt

miarara

za dokładnie nie kojarzę tej sceny. Film obejrzałam i juz bardziej powiedzmy bałam się na paranormal activity niż na tym. Jeśli ktoś chce to mogę polecić Eden Lake dla mnie to było straszne oglądałam to z kumpelą i naprawdę na tym filmie sie bałam...:)

ocenił(a) film na 10
miarara

Tak jak piszesz -po prostu Natre ich wszystkich dojechała,tego w okularach też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones