PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 315
ocen
7,1 10 1 60315
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

Genialny!

ocenił(a) film na 10

Lubie się bać, niestety poziom dzisiejszego kina grozy jest godny pożałowania, więc rzadko mi się to zdarza:( do tego naprawdę ciężko jest mnie przestraszyć.... i wtedy pojawia się Shutter, film po którym nie mogę usnąć, trzymający w niesamowitym napięciu, film który nie straszy tylko prostym "buuu" z zaskoczenia ale potrafi stworzyć prawdziwą atmosferę grozy, przerażający i zaskakujący :) Co tu dużo pisać, dla mnie najlepszy horror jaki widziałem, gorąco polecam:)

ocenił(a) film na 9
Calms

Zgadzam się, jak dotąd nie widziałam lepszego horroru, na dodatek jest bardzo przemyślany, jak dla mnie ma świetna fabułę, budzi napięcie, jest przykładem, że nie trzeba litrów krwi, żeby się bać :)

ocenił(a) film na 10
Moniaa_fw

i to zakończenie.....brrrr aż ciarki przechodzą:)

ocenił(a) film na 9
Calms

Dokładnie, nie mogę o tym zapomnieć, że miał ją na karku ;o

Calms

Zgadzam się! Szukałam jakiegoś horroru na szybko i natrafiłam na ''Widmo''. Fabuła jest perfekcyjna - zagadkowa, ma początek i koniec , oraz zaskakujące wydarzenia. Wszystkiego dowiadujemy się po kroku, a do tego towarzyszy nam bezbłędny klimat. Wszystkie sceny niepokoją, przerażają albo zaskakują. Jak dla mnie najlepszy horror jaki miałam przyjemność obejrzeć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones