Compliance

1 godz. 30 min.
5,8 4 272
oceny
5,8 10 4272
2 140
chce zobaczyć
{"rate":6.6666665,"count":3}
{"type":"film","id":634891,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Compliance-2012-634891/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Siła perswazji
  • glam_girl ocenił(a) ten film na: 7

niestety ale zdradza on całą fabułę filmu! Ja po przeczytaniu już wiedziałam co będzie w filmie, a
    szkoda bo wolałabym sama dojść do momentu kiedy wydaje się, że to nie detektyw, a jakiś
    zachwiany emocjonalnie żartowniś robi sobie jaja! Szkoda, wielka szkoda. Mam nadzieję, że opis
    zostanie zmieniony bo dla mnie jest on równoznaczny ze spoilerem i zabija całą (może w
    przypadku tego filmu nie "radość" ale...) satysfakcję z filmu.

• glam_girl popieram! co za głupek podał w opisie kluczową informację dot fabuły?! brak słów.

• lawrencl ocenił(a) ten film na: 7

Carin tylko głupek mógł myśleć, że to zadzwonił policjant...film pokazuje właśnie głupotę/naiwność ludzi

• Albertus ocenił(a) ten film na: 7

glam_girl Przecież i tak już dosłownie po paru minutach rozmowy jest oczywiste, że to nie prawdziwy policjant, więc nie widzę w tym żadnego spoilera.

• Blacksoul_filmweb ocenił(a) ten film na: 1

Albertus hehehe szkoda, że tam nie było choć jednego gościa dla którego też by to było oczywiste.

• Ewiatko ocenił(a) ten film na: 6

Blacksoul_filmweb Zajarzyl dopiero ten ostatni facet, który miał pilnowac domniemanej zlodziejki, że to nie policjant

• Albertus Dokładnie od razu widać że to ściema a nie żadna policja ..ktora policja tak postępuje i ktora ma takie metody

• glam_girl Zdecydowanie popieram żądanie zmiany opisu filmu !