PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756090}

Syrena

SiREN
4,5 1 869
ocen
4,5 10 1 1869
Syrena
powrót do forum filmu Syrena

Mam prośbę...

ocenił(a) film na 7

..jeśli ktoś nie lubi horrorów, to niech ich nie ogląda, bo potem wystawia mierne oceny. Ten film zasługuje na mocne 6 (i więcej), trzyma w napięciu, gra aktorska (mimo, że żadnego aktora nie znam) na bardzo dobrym poziomie, udźwiękowienie (muzyka) też wcale nie najgorsza, tak samo realizacja - bije na głowę o wiele droższe produkcje.

n8n

"jeśli ktoś nie lubi horrorów, to niech ich nie ogląda, bo potem wystawia mierne oceny"
A co ma piernik do wiatraka?-można lubić horrory,ale ten uważać za słaby,bo w nie każdego gust trafia.
Ani napięcia,ani bardzo dobrego aktorstwa nie zauważyłem.I tak,jak napisał Bon009 to oprócz Lilly reszta postaci są płaskie.A chyba "hodowla" na głowie pijawek u Ash tak jak i postać pana Nyxa powinny być bardziej rozbudowane.
A kto oglądał VHS ten wiedział czego oczekiwać po Lilly...

ocenił(a) film na 5
n8n

Jeśli chodzi o aktorstwo, to jedynie Nyx był przekonujący.

ocenił(a) film na 3
n8n

Trzyma w napięciu, gra aktorska na dobrym poziomie, nie najgorsza realizacja? Chyba oglądaliśmy inne filmy... Miałam nadzieję, że film będzie minimum niezły, bo ten segment VHS, do którego się odnosi był jednym z tych, które w całej serii lubiłam. Srogo się zawiodłam, niestety. Film miał duży potencjał, więc naprawdę szkoda.

ocenił(a) film na 4
n8n

Widzialem o wiele wiecej horrorow niz ty i sila twoich argumentow moge przyznac ze sie mylisz. Rozciagnieta na sile krotkometrazowka wcgodzaca w sklad antologii sprzed paru lat. Fabula jest badzmy szczerzy mierna. Dialogi nie lepsze. Ogolne wykonanie przecietne. To, ze panuje posucha nie oznacza, ze cos co nie jest dobre mamy za takie uznawac.

ocenił(a) film na 7
Dealric

Dostajemy marne horrory, bo nikt nie chce ich robić - nie ma na to pieniędzy, jakby ten rynek się rozwinął (jakby ludzie w tym nieco pomogli), to może doczekalibyśmy się czegoś, co na prawdę miałoby szanse nas postraszyć, tym czasem zostaje nam cieszenie się ochłapami, więc jeśli jakiś ochłap jest w miarę dobry, to dlaczego nie dać mu lepszej oceny?

ocenił(a) film na 4
n8n

Bo są lepsze filmy. Nawet obecnie.

ocenił(a) film na 7
Dealric

Przykłady poproszę, na pewno nie tylko mnie się przyda odrobina dreszczyku :)

ocenił(a) film na 4
n8n

Sprawdź profil

ocenił(a) film na 5
n8n

lubie-ogladam-slabyfilm

ocenił(a) film na 5
n8n

Świata nie zabawisz...

ocenił(a) film na 5
n8n

Jak dla mnie horrorem tego nazwać nie można.

przez 80% filmu są sceny łóżkowe.
przez kolejne 10% jakaś latająca goła oczywiście wróżka z ogonem..
jeszcze ta wróżka całuje się non stop z głównym bohaterem eee? czego ja nie rozumiem albo co jest w tym strasznego?
jeszcze w paru akcjach muzyka jak z filmu przygodowego leciała ;/

ogólnie cały ten filmik polegał na seksie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones