PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9515}

Sid i Nancy

Sid and Nancy
9 703
chce zobaczyć
7,0 4
oceny krytyków
Sid i Nancy
powrót do forum filmu Sid i Nancy

Ubranie Sida!

ocenił(a) film na 10

Witam! Słuchajcie, bardzo potrzebuję Waszej pomocy. Gdzie mogę kupić takie same ciuchy jak ma Sid (taka sama bądź bardzo podobna skóra z ćwiekami, spodnie, koszulka i buty) Bardzo jest mi to potrzebne! Mogą być linki do sklepów na necie, allegro itp/ Najważniejsza jest ta skóra, musi być bardzo, bardzo podobna, potem spodnie.
P.S. Można gdzieś kupić taki łańcuszek który miał z kłódką na szyi?

Pozdrawiam i czekam na konkretne propozycje!

ocenił(a) film na 9
Mike214

Kurtka to ramoneska - znajdziesz na allegro albo w sklepach z odzieżą motocyklową. Są dość drogie, swoją kupiłam na 350 zł., ale te kurtki można nosić naprawdę bardzo długo. Jeśli chodzi o przypinki i ćwieki na klapach - we własnym zakresie.
Spodnie - takie znajdziesz wszędzie, to są zwykłe spodnie ;)
Koszulka i buty - patrz wyżej ;)
Kopię łańcuszka z kłódką można kupić na ebayu (w Polsce nie ma), ale po co, skoro można kupić zwykły łańcuch i najzwyklejszą kłódkę :)

ocenił(a) film na 10
DirtyWindow

Ok dziękie wielkie! Słuchaj, co do ramoneski, to mógłbyś mi powiedzieć - jak wyglądają i gdzie można kupić te ćwieki (takie żeby nadawały się na przybicie[?]). Na jakiej jest to zasadzie? Nie niszczy się skóra od wewnątrz?
Z góry wielkie dzięki :)

P.S. Znalazłem takie cuś - http://allegro.pl/nity-pukle-cwiek-cwieki-zestaw-okragle-13mm-ska-i1294802279.ht ml
http://allegro.pl/punk-ska-cwieki-duze-piramidki-srebrne-cwiek-i1300219312.html

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Mike214

robisz dziure w kurtce choćby cyrklem, przewlekasz trzon ćwieka i przybijasz młtkiem główkę(ew pomagasz sobie jakimś dobrym klejem budowlanym albo butaprenem), a po co Ci w ogóle przebierać się za punka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones