PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722760}

Siedem dni w piekle

7 Days in Hell
6,4 5 881
ocen
6,4 10 1 5881
7,0 7
ocen krytyków
Siedem dni w piekle
powrót do forum filmu Siedem dni w piekle

Gdyby...

ocenił(a) film na 5

Nie byłoby tyle zboczen, golizny i seksu, to byłaby najlepsza komedia, jaką w życiu widziałam, ale niestety trochę niesmak...

ocenił(a) film na 8
Zuzak222

Ja tam też nie lubię pedalstwa i ku.tasów oglądać, ale tutaj po prostu to były świetne dowcipy. Zamiast spinać ze złości poślady zwyczajnie się radowałem. Jeszcze jak świetnie twórcy wykorzystali Lundgrena, no po prostu inteligentny humor.

ocenił(a) film na 5
Roy_v_beck

Moim zdaniem, te fiuty, ogrie itp. nie pasowały do filmu. Jak była scena kopulacji, to zrobiłam takie WTF? Dla mnie to było wciskane na siłę, bez potrzeby. Przecież nie każda komedia musi być taka nie smaczna, no ale to HBO w końcu...

ocenił(a) film na 9
Zuzak222

Pasowało to do filmu. To jest absurdalna produkcja. Kilka wątków było kompletnie odjechanych. Jak zobaczyłem Copperfielda pojawiające się pomyłkowo na korcie, to nie mogłem się powstrzymać od śmiechu.

ocenił(a) film na 3
Roy_v_beck

chyba prymitywny humor

ocenił(a) film na 1
Zuzak222

Trochę niesmak? Ogromny, wielki NIESMAK, a raczej OBRZYDZENIE. Niestety to dyskwalifikuje cały film...

ocenił(a) film na 7
Zuzak222

Niewątpliwie. Ale i tak, przymykając oko na te kilka przegiętych scen, można się uśmiać ;)

ocenił(a) film na 10
Zuzak222

Wyluzuj , film spoko. Szkoda, że nie zrobili pełnometrażowego. Zasłużone 9.

ocenił(a) film na 5
kwahoi

Och, potrafię być wyluzowana, a wręcz mam dość wulgarne poczucie humoru. Jednak nie powinno się przesadzać, bo przedawkowanie takich scen powoduje zażenowanie, a nie śmiech.

ocenił(a) film na 10
Zuzak222

powinnaś napisać tak : "...bo przedawkowanie takich scen powoduje u mnie zażenowanie, a nie śmiech."

ocenił(a) film na 3
kwahoi

Dzięki Bogu nie zrobili pełnometrażowego.

ocenił(a) film na 7
Zuzak222

akcja dziala sie w szwecji to jak to bez gejostwa?

ocenił(a) film na 8
Zuzak222

Bardzo dobrze, przegieta komedia. Bez tych akcji nie byloby tak smiesznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones