film

Siedem dni w piekle

7 Days in Hell
2015
43m
6,4 5 855
ocen
6,4 10 1 5855
7,0 7
ocen krytyków
Dwie gwiazdy tenisa toczą ze sobą siedmiodniowy pojedynek. więcej mniej
Siedem dni w piekle zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Aaron Williams (Andy Samberg), malkontent i pesymista oraz Charles Poole (Kit Harington), skoncentrowany wyłącznie na tenisie sportowiec spotykają się na kortach Wimbledonu. Rozpoczynają najdłuższy i najbardziej widowiskowy mecz wszech czasów - maraton na korcie, który potrwa siedem dni i pięć setów. Stawką jest tytuł mistrza Wimbledonu.Aaron Williams (Andy Samberg), malkontent i pesymista oraz Charles Poole (Kit Harington), skoncentrowany wyłącznie na tenisie sportowiec spotykają się na kortach Wimbledonu. Rozpoczynają najdłuższy i najbardziej widowiskowy mecz wszech czasów - maraton na korcie, który potrwa siedem dni i pięć setów. Stawką jest tytuł mistrza Wimbledonu. Zmagania pretendentów do tytułu komentują znani tenisiści – John McEnroe, Serena Williams i Chris Evert.

studio
Home Box Office (HBO)
tytuł oryg.
7 Days in Hell
inne tytuły
Nawet fabularnych filmów o grze w tenisa nikt nigdy nie chciał, nikt nigdy nie chce i nikt nigdy nie będzie chciał oglądać. Długi czas wydawało się, że nikt nigdy nie będzie też chciał ich kręcić, lecz oto niedawno kolejny szaleniec postawił przed sobą zadanie niemożliwe - stworzyć film dokumentalny o najdłuższym meczu w historii tenisa. więcej
Michał Oleszczyk: "Wybiegłem z kina. Płakałem". Michał Walkiewicz: "Wybitny. Prawie tak dobry, jak pierwsza część Transformers". Hollywood Reporter: "Ten film powinniśmy wysłać w kosmos, jako świadectwo potęgi człowieczeństwa". Jimmy Kimmel: "Szymanski uświadomił mi, że należy wreszcie zakopać topór wojenny z Mattem i zaprosić go do Late Show". Ricky Gervais: "W trakcie seansu zapragnąłem poprowadzić Oscary". Kevin Feig: "Po napisach końcowych byłem już pewien - trzecia część Avengers musi powstać!" Christopher Nolan: "Zmieniłbym w nim tylko jedną rzecz - nakręcił kamerą IMAX". Kanye West: "Nie Taylor Swift powinna otrzymać statuetkę na VMA, a Jake!" Matthew McConaughey: "Alright, alright, alright already". więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

8/10

ocenił(a) film na 8

Co się uśmiałem to się uśmiałem. Szkoda tylko że film krótkometrażowy . Niesamowity potencjał na zajefajną komedię. Polecam.

hehe

ocenił(a) film na 9

może Samberg nie grał w wielu filmach ale ten dokumentał jest najlepszy w jego filmografii, kozak!

Zna ktoś jakieś podobne humorystyczne krótkometrażówki tego typu? :)

Jest już na HBO GO!

Jak to w ogóle możliwe, że dopiero dziś, siedem lat po premierze, obejrzałem ten film. O tym, że Samberg wymiata wiem z Brooklyn 9-9, ale tu przeszedł samego siebie. Totalne mistrzostwo! Jak dla mnie 9/10.